UAB "Sargent Logistics Lithuania" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 594 020 |
| 51 834 |
| 14 037 |
| -14 037 |
| -1 225 |
| 20,32 |
| -2,36 |
| -13 037 |
| 97 818 |
| 11 215 |
| 72 465 |
| -0,04 |
| -7,50 |
| 20,61 |
| 122 446 |
| 20,32 |
| 120 681 |
| 2025 |
|---|
| 916 628 |
| 70 186 |
| 45 175 |
| 30 479 |
| 2 334 |
| 100,00 |
| 3,33 |
| 17 442 |
| 159 235 |
| 120 664 |
| 52 309 |
| -0,04 |
| 9,13 |
| - |
| - |
| 6,72 |
| 61 617 |
| 2025 |
|---|
| 916 628 |
| 70 186 |
| 45 175 |
| 30 479 |
| 2 334 |
| 100,00 |
| 3,33 |
| 17 442 |
| 159 235 |
| 120 664 |
| 52 309 |
| -0,04 |
| 9,13 |
| - |
| - |
| 6,72 |
| 61 617 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
916 628 €54 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
70 186 €35 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
45 175 €222 % *
Grynasis pelnas (€)
30 479 €317 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 334 €291 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %392,13 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,33 %241,10 % *
Nuosavas kapitalas (€)
17 442 €234 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
159 235 €63 % *
Ilgalaikis turtas (€)
120 664 €976 % *
Trumpalaikis turtas (€)
52 309 €-28 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,04 0,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
9,13 221,73 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
6,72 %-66,93 % *
EBIT (€)
61 617 €-49 % *
