UAB "Sartara" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 125 151 |
| 125 151 |
| 38 305 |
| 32 285 |
| 32 285 |
| 46,67 |
| 25,80 |
| 33 285 |
| 66 813 |
| 7 000 |
| 92 572 |
| 0,21 |
| 2,01 |
| - |
| - |
| 30,61 |
| 38 305 |
| 2025 |
|---|
| 168 635 |
| 92 657 |
| 19 059 |
| 15 911 |
| 8 742 |
| 54,41 |
| 9,44 |
| 49 196 |
| 145 013 |
| 79 919 |
| 111 900 |
| -0,20 |
| 2,95 |
| - |
| - |
| 11,30 |
| 19 059 |
| 2025 |
|---|
| 168 635 |
| 92 657 |
| 19 059 |
| 15 911 |
| 8 742 |
| 54,41 |
| 9,44 |
| 49 196 |
| 145 013 |
| 79 919 |
| 111 900 |
| -0,20 |
| 2,95 |
| - |
| - |
| 11,30 |
| 19 059 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
168 635 €35 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
92 657 €-26 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
19 059 €-50 % *
Grynasis pelnas (€)
15 911 €-51 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
8 742 €-73 % *
Bendras pelningumas (%)
54,41 %16,58 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,44 %-63,41 % *
Nuosavas kapitalas (€)
49 196 €48 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
145 013 €117 % *
Ilgalaikis turtas (€)
79 919 €1 042 % *
Trumpalaikis turtas (€)
111 900 €21 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,20 -195,24 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,95 46,77 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
11,30 %-63,08 % *
EBIT (€)
19 059 €-50 % *
