UAB SAULĖS ENERGETIKAS Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 488 810 |
| 97 762 |
| -20 304 |
| -20 304 |
| -4 061 |
| 18,80 |
| -4,15 |
| -21 210 |
| 82 229 |
| 0 |
| 61 019 |
| 0,12 |
| -3,88 |
| - |
| - |
| -4,15 |
| -20 304 |
| 2023 |
|---|
| 513 515 |
| 102 703 |
| -33 609 |
| -33 609 |
| -6 722 |
| 2,63 |
| -6,54 |
| -54 819 |
| 147 479 |
| 0 |
| 92 660 |
| 0,18 |
| -2,69 |
| - |
| - |
| -6,54 |
| -33 609 |
| 2024 |
|---|
| 585 546 |
| 119 499 |
| 11 088 |
| 11 088 |
| 2 263 |
| 9,32 |
| 1,89 |
| -43 731 |
| 176 339 |
| 0 |
| 132 608 |
| 0,21 |
| -4,03 |
| - |
| - |
| 1,89 |
| 11 088 |
| 2024 |
|---|
| 585 546 |
| 119 499 |
| 11 088 |
| 11 088 |
| 2 263 |
| 9,32 |
| 1,89 |
| -43 731 |
| 176 339 |
| 0 |
| 132 608 |
| 0,21 |
| -4,03 |
| - |
| - |
| 1,89 |
| 11 088 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
585 546 €14 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
119 499 €16 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
11 088 €133 % *
Grynasis pelnas (€)
11 088 €133 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 263 €134 % *
Bendras pelningumas (%)
9,32 %254,37 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,89 %128,90 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-43 731 €20 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
176 339 €20 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
132 608 €43 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,21 16,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-4,03 -49,81 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,89 %128,90 % *
EBIT (€)
11 088 €133 % *
