UAB "Saulės kontrolė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 237 087 |
| 45 419 |
| 36 820 |
| 34 979 |
| 6 701 |
| 23,65 |
| 14,75 |
| 39 469 |
| 17 370 |
| 20 938 |
| 35 445 |
| 0,08 |
| 0,44 |
| 24,31 |
| 57 626 |
| 23,65 |
| 56 064 |
| 2023 |
|---|
| 168 379 |
| 28 016 |
| 10 165 |
| 9 655 |
| 1 606 |
| 23,31 |
| 5,73 |
| 49 124 |
| 20 258 |
| 17 188 |
| 52 011 |
| 0,19 |
| 0,41 |
| 25,53 |
| 42 995 |
| 23,31 |
| 39 245 |
| 2024 |
|---|
| 286 889 |
| 41 161 |
| 49 934 |
| 47 435 |
| 6 806 |
| 30,63 |
| 16,53 |
| 96 559 |
| 23 739 |
| 14 027 |
| 105 677 |
| 0,29 |
| 0,25 |
| 31,94 |
| 91 627 |
| 30,63 |
| 87 860 |
| 2024 |
|---|
| 286 889 |
| 41 161 |
| 49 934 |
| 47 435 |
| 6 806 |
| 30,63 |
| 16,53 |
| 96 559 |
| 23 739 |
| 14 027 |
| 105 677 |
| 0,29 |
| 0,25 |
| 31,94 |
| 91 627 |
| 30,63 |
| 87 860 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
286 889 €70 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
41 161 €47 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
49 934 €391 % *
Grynasis pelnas (€)
47 435 €391 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 806 €324 % *
Bendras pelningumas (%)
30,63 %31,40 % *
Grynasis pelningumas (%)
16,53 %188,48 % *
Nuosavas kapitalas (€)
96 559 €97 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
23 739 €17 % *
Ilgalaikis turtas (€)
14 027 €-18 % *
Trumpalaikis turtas (€)
105 677 €103 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,29 52,63 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,25 -39,02 % *
EBITDA marža (%)
31,94 %25,11 % *
EBITDA (€)
91 627 €113 % *
EBIT marža (%)
30,63 %31,40 % *
EBIT (€)
87 860 €124 % *
