UAB "Saulės sauja" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 1 965 075 |
| 287 292 |
| 205 869 |
| 174 988 |
| 25 583 |
| 20,80 |
| 8,90 |
| 328 137 |
| 307 511 |
| 46 773 |
| 588 642 |
| 0,20 |
| 0,94 |
| - |
| - |
| 10,48 |
| 205 981 |
| 2023 |
|---|
| 1 836 955 |
| 258 362 |
| 588 509 |
| 499 886 |
| 70 307 |
| 50,47 |
| 27,21 |
| 770 251 |
| 302 568 |
| 138 532 |
| 933 415 |
| 0,40 |
| 0,39 |
| - |
| - |
| 32,12 |
| 590 075 |
| 2024 |
|---|
| 1 699 341 |
| 223 598 |
| 326 818 |
| 277 257 |
| 36 481 |
| 42,07 |
| 16,32 |
| 1 047 508 |
| 351 951 |
| 112 151 |
| 1 289 468 |
| 0,60 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 19,23 |
| 326 818 |
| 2024 |
|---|
| 1 699 341 |
| 223 598 |
| 326 818 |
| 277 257 |
| 36 481 |
| 42,07 |
| 16,32 |
| 1 047 508 |
| 351 951 |
| 112 151 |
| 1 289 468 |
| 0,60 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 19,23 |
| 326 818 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
1 699 341 €-7 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
223 598 €-13 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
326 818 €-44 % *
Grynasis pelnas (€)
277 257 €-45 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
36 481 €-48 % *
Bendras pelningumas (%)
42,07 %-16,64 % *
Grynasis pelningumas (%)
16,32 %-40,02 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 047 508 €36 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
351 951 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
112 151 €-19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
1 289 468 €38 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,60 50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,34 -12,82 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
19,23 %-40,13 % *
EBIT (€)
326 818 €-45 % *
