UAB "SAURASA" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 404 531 |
| 80 906 |
| 1 540 |
| 1 270 |
| 254 |
| 39,81 |
| 0,31 |
| 178 024 |
| 97 669 |
| 122 216 |
| 153 477 |
| 0,21 |
| 0,55 |
| - |
| - |
| 0,38 |
| 1 540 |
| 2024 |
|---|
| 435 168 |
| 87 034 |
| 1 450 |
| 1 138 |
| 228 |
| 46,11 |
| 0,26 |
| 179 162 |
| 76 774 |
| 88 168 |
| 167 768 |
| 0,24 |
| 0,43 |
| - |
| - |
| 0,33 |
| 1 450 |
| 2025 |
|---|
| 381 918 |
| 76 384 |
| 6 850 |
| 5 738 |
| 1 148 |
| 43,20 |
| 1,50 |
| 184 900 |
| 62 933 |
| 72 828 |
| 175 005 |
| 0,29 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 1,79 |
| 6 850 |
| 2025 |
|---|
| 381 918 |
| 76 384 |
| 6 850 |
| 5 738 |
| 1 148 |
| 43,20 |
| 1,50 |
| 184 900 |
| 62 933 |
| 72 828 |
| 175 005 |
| 0,29 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 1,79 |
| 6 850 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
381 918 €-12 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
76 384 €-12 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
6 850 €372 % *
Grynasis pelnas (€)
5 738 €404 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 148 €404 % *
Bendras pelningumas (%)
43,20 %-6,31 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,50 %476,92 % *
Nuosavas kapitalas (€)
184 900 €3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
62 933 €-18 % *
Ilgalaikis turtas (€)
72 828 €-17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
175 005 €4 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,29 20,83 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,34 -20,93 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,79 %442,42 % *
EBIT (€)
6 850 €372 % *
