UAB "Senamiesčio santechnikas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 6 608 |
| 6 608 |
| 1 523 |
| -1 523 |
| -1 523 |
| -20,10 |
| -23,05 |
| 5 332 |
| 549 |
| 9 |
| 5 872 |
| 0,81 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| -20,10 |
| -1 328 |
| 2024 |
|---|
| 6 771 |
| 6 771 |
| 98 |
| -98 |
| -98 |
| 1,70 |
| -1,45 |
| 5 234 |
| 549 |
| 0 |
| 5 783 |
| 0,77 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 1,70 |
| 115 |
| 2025 |
|---|
| 8 657 |
| 8 657 |
| 76 |
| -76 |
| -76 |
| 5,29 |
| -0,88 |
| 5 158 |
| 641 |
| 0 |
| 5 799 |
| 0,60 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 5,29 |
| 458 |
| 2025 |
|---|
| 8 657 |
| 8 657 |
| 76 |
| -76 |
| -76 |
| 5,29 |
| -0,88 |
| 5 158 |
| 641 |
| 0 |
| 5 799 |
| 0,60 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 5,29 |
| 458 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
8 657 €28 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
8 657 €28 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
76 €-22 % *
Grynasis pelnas (€)
-76 €22 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-76 €22 % *
Bendras pelningumas (%)
5,29 %211,18 % *
Grynasis pelningumas (%)
-0,88 %39,31 % *
Nuosavas kapitalas (€)
5 158 €-1 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
641 €17 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
5 799 €0 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,60 -22,08 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,12 20,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,29 %211,18 % *
EBIT (€)
458 €298 % *
