UAB "Sertosa" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 16 555 |
| 5 788 |
| -9 700 |
| -9 700 |
| -3 392 |
| 22,11 |
| -58,59 |
| 9 300 |
| 57 747 |
| 50 855 |
| 13 908 |
| -2,65 |
| 6,21 |
| - |
| - |
| -58,59 |
| -9 700 |
| 2024 |
|---|
| 548 577 |
| 105 903 |
| 41 540 |
| -41 540 |
| -8 019 |
| -4,38 |
| -7,57 |
| 8 760 |
| 467 575 |
| 46 369 |
| 429 686 |
| -0,07 |
| 53,38 |
| -1,43 |
| -7 851 |
| -4,38 |
| -24 037 |
| 2025 |
|---|
| 294 983 |
| 73 931 |
| 87 779 |
| 81 546 |
| 20 438 |
| 32,05 |
| 27,64 |
| 90 306 |
| 55 648 |
| 0 |
| 145 446 |
| 0,30 |
| 0,62 |
| 32,57 |
| 96 077 |
| 32,05 |
| 94 544 |
| 2025 |
|---|
| 294 983 |
| 73 931 |
| 87 779 |
| 81 546 |
| 20 438 |
| 32,05 |
| 27,64 |
| 90 306 |
| 55 648 |
| 0 |
| 145 446 |
| 0,30 |
| 0,62 |
| 32,57 |
| 96 077 |
| 32,05 |
| 94 544 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
294 983 €-46 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
73 931 €-30 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
87 779 €111 % *
Grynasis pelnas (€)
81 546 €296 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
20 438 €355 % *
Bendras pelningumas (%)
32,05 %831,74 % *
Grynasis pelningumas (%)
27,64 %465,13 % *
Nuosavas kapitalas (€)
90 306 €931 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
55 648 €-88 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
145 446 €-66 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,30 528,57 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,62 -98,84 % *
EBITDA marža (%)
32,57 %2 377,62 % *
EBITDA (€)
96 077 €1 324 % *
EBIT marža (%)
32,05 %831,74 % *
EBIT (€)
94 544 €493 % *
