UAB "SINE CAUSA" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 139 098 |
| 22 363 |
| 6 265 |
| 5 818 |
| 935 |
| 16,96 |
| 4,18 |
| 274 033 |
| 99 244 |
| 164 030 |
| 209 175 |
| 1,04 |
| 0,36 |
| - |
| - |
| 6,41 |
| 8 921 |
| 2024 |
|---|
| 162 626 |
| 22 186 |
| 7 422 |
| 6 995 |
| 954 |
| 14,46 |
| 4,30 |
| 281 027 |
| 85 960 |
| 165 197 |
| 201 731 |
| 0,88 |
| 0,31 |
| - |
| - |
| 6,50 |
| 10 572 |
| 2025 |
|---|
| 217 609 |
| 29 932 |
| 57 489 |
| 53 972 |
| 7 424 |
| 34,29 |
| 24,80 |
| 338 516 |
| 43 452 |
| 186 345 |
| 195 474 |
| 0,79 |
| 0,13 |
| - |
| - |
| 27,46 |
| 59 757 |
| 2025 |
|---|
| 217 609 |
| 29 932 |
| 57 489 |
| 53 972 |
| 7 424 |
| 34,29 |
| 24,80 |
| 338 516 |
| 43 452 |
| 186 345 |
| 195 474 |
| 0,79 |
| 0,13 |
| - |
| - |
| 27,46 |
| 59 757 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
217 609 €34 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
29 932 €35 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
57 489 €675 % *
Grynasis pelnas (€)
53 972 €672 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 424 €678 % *
Bendras pelningumas (%)
34,29 %137,14 % *
Grynasis pelningumas (%)
24,80 %476,74 % *
Nuosavas kapitalas (€)
338 516 €20 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
43 452 €-49 % *
Ilgalaikis turtas (€)
186 345 €13 % *
Trumpalaikis turtas (€)
195 474 €-3 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,79 -10,23 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,13 -58,06 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
27,46 %322,46 % *
EBIT (€)
59 757 €465 % *
