UAB "SM statyba" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 78 209 |
| 24 750 |
| 21 383 |
| 20 830 |
| 6 592 |
| 33,73 |
| 26,63 |
| 10 504 |
| 38 429 |
| 20 271 |
| 28 662 |
| 0,35 |
| 3,66 |
| 44,72 |
| 34 978 |
| 33,73 |
| 26 383 |
| 2024 |
|---|
| 61 252 |
| 12 226 |
| 36 498 |
| -36 498 |
| -7 285 |
| -27,82 |
| -59,59 |
| -25 994 |
| 51 796 |
| 23 538 |
| 2 264 |
| -0,20 |
| -1,99 |
| -7,03 |
| -4 309 |
| -27,82 |
| -17 043 |
| 2025 |
|---|
| 70 236 |
| 18 102 |
| 17 097 |
| 17 097 |
| 4 406 |
| 25,03 |
| 24,34 |
| -8 897 |
| 18 546 |
| 308 |
| 9 341 |
| -0,13 |
| -2,08 |
| 58,10 |
| 40 810 |
| 25,03 |
| 17 581 |
| 2025 |
|---|
| 70 236 |
| 18 102 |
| 17 097 |
| 17 097 |
| 4 406 |
| 25,03 |
| 24,34 |
| -8 897 |
| 18 546 |
| 308 |
| 9 341 |
| -0,13 |
| -2,08 |
| 58,10 |
| 40 810 |
| 25,03 |
| 17 581 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
70 236 €15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
18 102 €48 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
17 097 €-53 % *
Grynasis pelnas (€)
17 097 €147 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 406 €160 % *
Bendras pelningumas (%)
25,03 %189,97 % *
Grynasis pelningumas (%)
24,34 %140,85 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-8 897 €66 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 546 €-64 % *
Ilgalaikis turtas (€)
308 €-99 % *
Trumpalaikis turtas (€)
9 341 €313 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,13 35,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-2,08 -4,52 % *
EBITDA marža (%)
58,10 %926,46 % *
EBITDA (€)
40 810 €1 047 % *
EBIT marža (%)
25,03 %189,97 % *
EBIT (€)
17 581 €203 % *
