UAB "SNV" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 8 489 |
| 8 489 |
| 3 984 |
| 3 784 |
| 3 784 |
| 69,93 |
| 44,58 |
| 46 862 |
| 924 |
| 43 183 |
| 4 603 |
| 0,43 |
| 0,02 |
| 87,88 |
| 7 460 |
| 69,93 |
| 5 936 |
| 2024 |
|---|
| 4 795 |
| 4 795 |
| 212 |
| 194 |
| 194 |
| 51,91 |
| 4,05 |
| 47 055 |
| 69 |
| 41 489 |
| 5 635 |
| 1,16 |
| 0,00 |
| 84,21 |
| 4 038 |
| 51,91 |
| 2 489 |
| 2025 |
|---|
| 4 795 |
| 4 795 |
| 2 670 |
| 2 510 |
| 2 510 |
| 78,08 |
| 52,35 |
| 49 562 |
| 403 |
| 40 935 |
| 9 030 |
| 1,80 |
| 0,01 |
| 89,64 |
| 4 298 |
| 78,08 |
| 3 744 |
| 2025 |
|---|
| 4 795 |
| 4 795 |
| 2 670 |
| 2 510 |
| 2 510 |
| 78,08 |
| 52,35 |
| 49 562 |
| 403 |
| 40 935 |
| 9 030 |
| 1,80 |
| 0,01 |
| 89,64 |
| 4 298 |
| 78,08 |
| 3 744 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
4 795 €0 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
4 795 €0 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 670 €1 159 % *
Grynasis pelnas (€)
2 510 €1 194 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 510 €1 194 % *
Bendras pelningumas (%)
78,08 %50,41 % *
Grynasis pelningumas (%)
52,35 %1 192,59 % *
Nuosavas kapitalas (€)
49 562 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
403 €484 % *
Ilgalaikis turtas (€)
40 935 €-1 % *
Trumpalaikis turtas (€)
9 030 €60 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,80 55,17 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,01 - *
EBITDA marža (%)
89,64 %6,45 % *
EBITDA (€)
4 298 €6 % *
EBIT marža (%)
78,08 %50,41 % *
EBIT (€)
3 744 €50 % *
