UAB "SPU LT" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2021 |
|---|
| 3 660 |
| 3 660 |
| -5 678 |
| -5 678 |
| -5 678 |
| 30,82 |
| -155,14 |
| 703 |
| 6 744 |
| 800 |
| 6 647 |
| -0,03 |
| 9,59 |
| - |
| - |
| -155,14 |
| -5 678 |
| 2022 |
|---|
| 21 806 |
| 21 806 |
| 4 738 |
| 4 738 |
| 4 738 |
| 36,67 |
| 21,73 |
| 5 441 |
| 3 472 |
| 400 |
| 8 513 |
| 0,23 |
| 0,64 |
| 38,50 |
| 8 396 |
| 36,67 |
| 7 996 |
| 2023 |
|---|
| 25 084 |
| 25 084 |
| 3 078 |
| 3 078 |
| 3 078 |
| 38,81 |
| 12,27 |
| 8 519 |
| 6 160 |
| 3 500 |
| 11 179 |
| 0,45 |
| 0,72 |
| 40,41 |
| 10 136 |
| 38,81 |
| 9 736 |
| 2023 |
|---|
| 25 084 |
| 25 084 |
| 3 078 |
| 3 078 |
| 3 078 |
| 38,81 |
| 12,27 |
| 8 519 |
| 6 160 |
| 3 500 |
| 11 179 |
| 0,45 |
| 0,72 |
| 40,41 |
| 10 136 |
| 38,81 |
| 9 736 |
Pajamos (€)
2023
Pajamos (€)
25 084 €15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
25 084 €15 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 078 €-35 % *
Grynasis pelnas (€)
3 078 €-35 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 078 €-35 % *
Bendras pelningumas (%)
38,81 %5,84 % *
Grynasis pelningumas (%)
12,27 %-43,53 % *
Nuosavas kapitalas (€)
8 519 €57 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
6 160 €77 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 500 €775 % *
Trumpalaikis turtas (€)
11 179 €31 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,45 95,65 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,72 12,50 % *
EBITDA marža (%)
40,41 %4,96 % *
EBITDA (€)
10 136 €21 % *
EBIT marža (%)
38,81 %5,84 % *
EBIT (€)
9 736 €22 % *
