UAB "Stanco grupė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 263 721 |
| 131 861 |
| 11 550 |
| 9 780 |
| 4 890 |
| 96,37 |
| 3,71 |
| 78 872 |
| 112 611 |
| 0 |
| 191 483 |
| 0,30 |
| 1,43 |
| - |
| - |
| 96,37 |
| 254 159 |
| 2024 |
|---|
| 129 881 |
| 64 941 |
| 1 584 |
| -1 584 |
| -792 |
| 91,74 |
| -1,22 |
| 77 452 |
| 127 247 |
| 0 |
| 204 699 |
| 0,60 |
| 1,64 |
| - |
| - |
| 91,74 |
| 119 147 |
| 2025 |
|---|
| 347 449 |
| 173 725 |
| 27 438 |
| 23 301 |
| 11 651 |
| 96,03 |
| 6,71 |
| 100 590 |
| 115 608 |
| 0 |
| 216 198 |
| 0,29 |
| 1,15 |
| - |
| - |
| 96,03 |
| 333 639 |
| 2025 |
|---|
| 347 449 |
| 173 725 |
| 27 438 |
| 23 301 |
| 11 651 |
| 96,03 |
| 6,71 |
| 100 590 |
| 115 608 |
| 0 |
| 216 198 |
| 0,29 |
| 1,15 |
| - |
| - |
| 96,03 |
| 333 639 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
347 449 €168 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
173 725 €168 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
27 438 €1 632 % *
Grynasis pelnas (€)
23 301 €1 571 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
11 651 €1 571 % *
Bendras pelningumas (%)
96,03 %4,68 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,71 %650,00 % *
Nuosavas kapitalas (€)
100 590 €30 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
115 608 €-9 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
216 198 €6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,29 -51,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,15 -29,88 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
96,03 %4,68 % *
EBIT (€)
333 639 €180 % *
