UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2006-12-22Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
1 392 976,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
62* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 691,97 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
9 593 323 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
13
SąsajųIšsamus monitoringas
47
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
96
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 9 482 863 |
| 167 423 |
| 321 501 |
| 233 096 |
| 4 115 |
| 30,47 |
| 2,46 |
| 2 528 931 |
| 2 225 304 |
| 2 687 289 |
| 2 469 073 |
| 2024 |
|---|
| 8 288 094 |
| 168 800 |
| -147 398 |
| -181 595 |
| -3 698 |
| 31,96 |
| -2,19 |
| 2 347 336 |
| 1 975 874 |
| 2 827 852 |
| 2 200 096 |
| 2025 |
|---|
| 9 593 323 |
| 166 349 |
| 485 106 |
| 412 913 |
| 7 160 |
| 34,16 |
| 4,30 |
| 2 760 249 |
| 2 300 327 |
| 3 202 900 |
| 3 169 549 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 9 593 323 |
| 166 349 |
| 485 106 |
| 412 913 |
| 7 160 |
| 34,16 |
| 4,30 |
| 2 760 249 |
| 2 300 327 |
| 3 202 900 |
| 3 169 549 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
9 593 323 €16 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
166 349 €-1 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
485 106 €429 % *
Grynasis pelnas (€)
412 913 €327 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 160 €294 % *
Bendras pelningumas (%)
34,16 %6,88 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,30 %296,35 % *
Nuosavas kapitalas (€)
2 760 249 €18 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 300 327 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 202 900 €13 % *
Trumpalaikis turtas (€)
3 169 549 €44 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidies for downtime in 2021 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
08/18Dn 2018-02-08 | 2018-02-08 / 2019-01-01 | Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas | Leidimas | Leidimas naudoti denatūruotą etilo alkoholį |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
300665526Reg. date:
2007-03-30Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
41Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
300581640Reg. date:
2006-07-10Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
32Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
300579917Reg. date:
2006-06-29Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
32Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
301602596Reg. date:
2008-03-13Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
48Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
110032524Reg. date:
1991-09-17Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
68Aprašymas
Apie UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE"
UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" buvo įkurta 2006-12-22. Pagrindinė įmonės veikla – Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba (25.99.00 - EVRK 2.1), 25.99.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" pardavimo pajamos buvo 9 593 323 EUR, grynasis pelnas 412 913 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-16 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 62. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Ukmergė, Pašilės g. 10, LT-20194.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: miltelinis dažymas, metalo gaminių gamyba ir apdirbimas, pramoninių įrenginių ir jų dalių gamyba bei kita su tuo susijusi veikla
Visi duomenys apie UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" veikla?
UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" veikla yra: kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba (25.99.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" pajamos buvo 9 593 323 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" įmonės vadovas?
UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" įmonės vadovas yra Virginijus Jukna (Generalinis direktorius).
Kokie yra UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 300628403
PVM mokėtojo kodas: LT100002823216
Registracijos adresas: Ukmergė, Pašilės g. 10, LT-20194
Koks yra UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" įmonės kodas?
UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" įmonės kodas yra 300628403.
Ar UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" yra patikima įmonė?
UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE"?
UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" turi 62 darbuotojus (2026-05-16).
Koks yra UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" registracijos adresas?
UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" registracijos adresas yra Ukmergė, Pašilės g. 10, LT-20194.
Ar UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" turi skolų?
UAB "STANSEFABRIKKEN AUTOMOTIVE" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

