UAB "STATMŪRA" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 232 417 |
| 32 146 |
| 1 573 |
| 1 494 |
| 207 |
| 44,05 |
| 0,64 |
| 99 862 |
| 40 584 |
| 348 |
| 140 098 |
| 0,43 |
| 0,41 |
| - |
| - |
| 0,68 |
| 1 573 |
| 2023 |
|---|
| 155 113 |
| 22 980 |
| 1 986 |
| 1 882 |
| 279 |
| 64,67 |
| 1,21 |
| 101 744 |
| 44 544 |
| 7 |
| 146 281 |
| 0,66 |
| 0,44 |
| - |
| - |
| 1,28 |
| 1 986 |
| 2024 |
|---|
| 261 365 |
| 33 168 |
| 2 126 |
| 2 020 |
| 256 |
| 60,07 |
| 0,77 |
| 103 764 |
| 35 733 |
| 7 |
| 139 490 |
| 0,40 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 0,81 |
| 2 126 |
| 2024 |
|---|
| 261 365 |
| 33 168 |
| 2 126 |
| 2 020 |
| 256 |
| 60,07 |
| 0,77 |
| 103 764 |
| 35 733 |
| 7 |
| 139 490 |
| 0,40 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 0,81 |
| 2 126 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
261 365 €69 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
33 168 €44 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 126 €7 % *
Grynasis pelnas (€)
2 020 €7 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
256 €-8 % *
Bendras pelningumas (%)
60,07 %-7,11 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,77 %-36,36 % *
Nuosavas kapitalas (€)
103 764 €2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
35 733 €-20 % *
Ilgalaikis turtas (€)
7 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
139 490 €-5 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,40 -39,39 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,34 -22,73 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,81 %-36,72 % *
EBIT (€)
2 126 €7 % *
