UAB Statoma
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2022-03-23Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
1 000,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
16* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 172,15 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
1 999 668 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
4
SąsajosIšsamus monitoringas
57
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
633
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB Statoma finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 12 920 |
| - |
| -5 073 |
| -5 073 |
| - |
| 7,92 |
| -39,26 |
| -7 955 |
| 16 127 |
| 2 933 |
| 5 239 |
| -0,84 |
| -2,03 |
| - |
| - |
| -39,26 |
| -5 073 |
| 2024 |
|---|
| 5 062 |
| - |
| -6 978 |
| -6 978 |
| - |
| 6,22 |
| -137,85 |
| -14 933 |
| 15 126 |
| 0 |
| 193 |
| -2,95 |
| -1,01 |
| - |
| - |
| -110,15 |
| -5 576 |
| 2025 |
|---|
| 1 999 668 |
| 504 967 |
| 719 072 |
| 631 059 |
| 159 358 |
| 43,24 |
| 31,56 |
| 632 251 |
| 689 273 |
| 376 644 |
| 936 595 |
| 0,12 |
| 1,09 |
| - |
| - |
| 35,96 |
| 719 072 |
| 2025 |
|---|
| 1 999 668 |
| 504 967 |
| 719 072 |
| 631 059 |
| 159 358 |
| 43,24 |
| 31,56 |
| 632 251 |
| 689 273 |
| 376 644 |
| 936 595 |
| 0,12 |
| 1,09 |
| - |
| - |
| 35,96 |
| 719 072 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 999 668 €39 404 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
504 967 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
719 072 €10 405 % *
Grynasis pelnas (€)
631 059 €9 144 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
159 358 €- *
Bendras pelningumas (%)
43,24 %595,18 % *
Grynasis pelningumas (%)
31,56 %122,89 % *
Nuosavas kapitalas (€)
632 251 €4 334 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
689 273 €4 457 % *
Ilgalaikis turtas (€)
376 644 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
936 595 €485 182 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,12 104,07 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,09 207,92 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
35,96 %132,65 % *
EBIT (€)
719 072 €12 996 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
7
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
SKODA OCTAVIAPirma registracija: 2017-07-06 | Keleivinis automobilis | 1 598,00 cm³ | Dyzelinas | |
VOLKSWAGEN. VW TRANSPORTERPirma registracija: 2019-05-02 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas | |
RENAULT/MOTOWEKTOR MASTERPirma registracija: 2022-09-09 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 2 299,00 cm³ | Dyzelinas | |
MERCEDES-BENZ ATEGOPirma registracija: 2015-11-26 | Krovininis automobilis virš 12t | 7 698,00 cm³ | Dyzelinas | |
MAN TGS 18.360 4X4 BLPirma registracija: 2009-12-22 | Krovininis automobilis virš 12t | 10 518,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2026 m. I ketv. | |
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
35* per paskutinius metusSutarčių vertė
1 952 032 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2026-03-19 | Alytaus rajono savivaldybės administracija | 64 994 € | Papildomas susitarimas prie 2025 m. lapkričio 10 d. sudarytos sutarties Nr. SUT-1320 |
2026-03-16 | Alytaus rajono savivaldybės administracija | 0 € | PAPILDOMAS SUSITARIMAS PRIE 2025 M. LAPKRIČIO MĖN. 10 D. SUTARTIES NR. SUT-1320 |
2026-02-24 | Alytaus rajono savivaldybės administracija | 3 872 € | Priedangų, esančių Alytaus rajone, paprastojo remonto darbai, III dalis, Draugystės g. 2, Kurnėnai, Alytaus r., (Priedangų infrastruktūros plėtra Alytaus rajone 2025 m.) |
2026-02-24 | Alytaus rajono savivaldybės administracija | 27 951 € | Priedangų, esančių Alytaus rajone, paprastojo remonto darbai, II dalis, Vienuolyno g. 16, Miroslavas, Alytaus r., (Priedangų infrastruktūros plėtra Alytaus rajone 2025 m.) |
2026-02-23 | Alytaus rajono savivaldybės administracija | 18 150 € | Smėlio-druskos mišinys su pristatymu į Alytaus rajono savivaldybės seniūnijas |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbaiComp. code:
306052398Reg. date:
2022-03-29Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
27Category:
Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbaiComp. code:
306059229Reg. date:
2022-04-07Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
18Category:
Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbaiComp. code:
305885533Reg. date:
2021-08-27Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
19Category:
Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbaiComp. code:
306125565Reg. date:
2022-08-11Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
35Category:
Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbaiComp. code:
306126279Reg. date:
2022-08-04Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
19Aprašymas
Apie UAB Statoma
UAB Statoma buvo įkurta 2022-03-23. Pagrindinė įmonės veikla – Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai (43.35.00 - EVRK 2.1), 43.35.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB Statoma pardavimo pajamos buvo 1 999 668 EUR, grynasis pelnas 631 059 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 16. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Alytaus r. sav., Miroslavo sen., Vovų k. 2, LT-64234.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: statyba, gatvių šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų priežiūra, švaros, valymo paslaugos, apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, komunalinės paslaugos, aukštalipių paslaugos, medžių pjovimas, genėjimas, daržininkystė, sodininkystė, miškininkystė, prekyba
Visi duomenys apie UAB Statoma yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Statoma veikla?
UAB Statoma veikla yra: kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai (43.35.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB Statoma pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB Statoma pajamos buvo 1 999 668 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB Statoma įmonės vadovas?
UAB Statoma įmonės vadovas yra Raimondas Kazlauskas (Direktorius).
Kokie yra UAB Statoma įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 306049719
PVM mokėtojo kodas: LT100014893616
Registracijos adresas: Alytaus r. sav., Miroslavo sen., Vovų k. 2, LT-64234
Koks yra UAB Statoma įmonės kodas?
UAB Statoma įmonės kodas yra 306049719.
Ar UAB Statoma yra patikima įmonė?
UAB Statoma įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB Statoma?
UAB Statoma turi 16 darbuotojų (2026-05-13).
Koks yra UAB Statoma registracijos adresas?
UAB Statoma registracijos adresas yra Alytaus r. sav., Miroslavo sen., Vovų k. 2, LT-64234.
Ar UAB Statoma turi skolų?
UAB Statoma neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

