UAB "Statyba ir Paslaugos" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 161 855 |
| 19 763 |
| 6 820 |
| -6 820 |
| -833 |
| -4,21 |
| -4,21 |
| 26 057 |
| 17 411 |
| 1 552 |
| 36 516 |
| 0,12 |
| 0,67 |
| -4,09 |
| -6 621 |
| -4,21 |
| -6 820 |
| 2024 |
|---|
| 419 558 |
| 48 392 |
| 1 809 |
| 1 728 |
| 199 |
| 0,43 |
| 0,41 |
| 27 667 |
| 21 639 |
| 1 353 |
| 38 980 |
| 0,04 |
| 0,78 |
| 0,48 |
| 2 008 |
| 0,43 |
| 1 809 |
| 2025 |
|---|
| 239 244 |
| 29 906 |
| 402 |
| 378 |
| 47 |
| 43,85 |
| 0,16 |
| 27 963 |
| 20 906 |
| 1 154 |
| 39 595 |
| 0,08 |
| 0,75 |
| - |
| - |
| 0,17 |
| 402 |
| 2025 |
|---|
| 239 244 |
| 29 906 |
| 402 |
| 378 |
| 47 |
| 43,85 |
| 0,16 |
| 27 963 |
| 20 906 |
| 1 154 |
| 39 595 |
| 0,08 |
| 0,75 |
| - |
| - |
| 0,17 |
| 402 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
239 244 €-43 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
29 906 €-38 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
402 €-78 % *
Grynasis pelnas (€)
378 €-78 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
47 €-76 % *
Bendras pelningumas (%)
43,85 %10 097,67 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,16 %-60,98 % *
Nuosavas kapitalas (€)
27 963 €1 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
20 906 €-3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 154 €-15 % *
Trumpalaikis turtas (€)
39 595 €2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,08 100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,75 -3,85 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,17 %-60,47 % *
EBIT (€)
402 €-78 % *
