UAB "Statybos procesorius" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 1 973 891 |
| 657 964 |
| 25 074 |
| 21 278 |
| 7 093 |
| 13,80 |
| 1,08 |
| 598 008 |
| 174 450 |
| 13 551 |
| 758 907 |
| 0,30 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 1,55 |
| 30 685 |
| 2023 |
|---|
| 188 545 |
| 73 939 |
| -60 300 |
| -60 300 |
| -23 647 |
| -5,40 |
| -31,98 |
| 520 061 |
| 64 270 |
| 9 038 |
| 575 293 |
| 2,71 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| -31,98 |
| -60 300 |
| 2024 |
|---|
| 1 385 |
| 942 |
| 19 945 |
| -19 945 |
| -13 568 |
| -808,16 |
| -1 440,07 |
| 461 292 |
| 63 137 |
| 969 |
| 523 460 |
| 332,36 |
| 0,14 |
| -630,97 |
| -8 739 |
| -808,16 |
| -11 193 |
| 2024 |
|---|
| 1 385 |
| 942 |
| 19 945 |
| -19 945 |
| -13 568 |
| -808,16 |
| -1 440,07 |
| 461 292 |
| 63 137 |
| 969 |
| 523 460 |
| 332,36 |
| 0,14 |
| -630,97 |
| -8 739 |
| -808,16 |
| -11 193 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
1 385 €-99 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
942 €-99 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
19 945 €133 % *
Grynasis pelnas (€)
-19 945 €67 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-13 568 €43 % *
Bendras pelningumas (%)
-808,16 %-14 865,93 % *
Grynasis pelningumas (%)
-1 440,07 %-4 403,03 % *
Nuosavas kapitalas (€)
461 292 €-11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
63 137 €-2 % *
Ilgalaikis turtas (€)
969 €-89 % *
Trumpalaikis turtas (€)
523 460 €-9 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
332,36 12 164,21 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,14 16,67 % *
EBITDA marža (%)
-630,97 %- *
EBITDA (€)
-8 739 €- *
EBIT marža (%)
-808,16 %-2 427,08 % *
EBIT (€)
-11 193 €81 % *
