UAB "Statyki" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 281 100 |
| 64 032 |
| 22 339 |
| 21 222 |
| 4 834 |
| 65,64 |
| 7,55 |
| 23 722 |
| 4 117 |
| 0 |
| 27 839 |
| 0,08 |
| 0,17 |
| - |
| - |
| 7,95 |
| 22 339 |
| 2023 |
|---|
| 272 836 |
| 46 009 |
| 30 023 |
| 28 522 |
| 4 810 |
| 58,34 |
| 10,45 |
| 64 744 |
| 23 888 |
| 23 511 |
| 65 121 |
| 0,23 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 12,85 |
| 35 049 |
| 2024 |
|---|
| 395 239 |
| 40 873 |
| 12 138 |
| 10 317 |
| 1 067 |
| 24,13 |
| 2,61 |
| 75 061 |
| 18 773 |
| 47 011 |
| 46 823 |
| 0,10 |
| 0,25 |
| - |
| - |
| 4,46 |
| 17 620 |
| 2024 |
|---|
| 395 239 |
| 40 873 |
| 12 138 |
| 10 317 |
| 1 067 |
| 24,13 |
| 2,61 |
| 75 061 |
| 18 773 |
| 47 011 |
| 46 823 |
| 0,10 |
| 0,25 |
| - |
| - |
| 4,46 |
| 17 620 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
395 239 €45 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
40 873 €-11 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
12 138 €-60 % *
Grynasis pelnas (€)
10 317 €-64 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 067 €-78 % *
Bendras pelningumas (%)
24,13 %-58,64 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,61 %-75,02 % *
Nuosavas kapitalas (€)
75 061 €16 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 773 €-21 % *
Ilgalaikis turtas (€)
47 011 €100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
46 823 €-28 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,10 -56,52 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,25 -32,43 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,46 %-65,29 % *
EBIT (€)
17 620 €-50 % *
