UAB "Stonkai" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 1 502 108 |
| 106 836 |
| 207 041 |
| 176 122 |
| 12 526 |
| 37,46 |
| 11,72 |
| 301 982 |
| 142 820 |
| 123 505 |
| 319 382 |
| 0,14 |
| 0,47 |
| - |
| - |
| 13,85 |
| 208 028 |
| 2023 |
|---|
| 659 346 |
| 73 017 |
| 5 259 |
| 5 259 |
| 582 |
| 38,01 |
| 0,80 |
| 137 241 |
| 181 779 |
| 90 822 |
| 226 466 |
| 0,10 |
| 1,32 |
| - |
| - |
| 0,85 |
| 5 603 |
| 2024 |
|---|
| 679 034 |
| 57 643 |
| 1 971 |
| 1 812 |
| 154 |
| 34,85 |
| 0,27 |
| 105 053 |
| 141 285 |
| 78 682 |
| 166 707 |
| 0,05 |
| 1,34 |
| - |
| - |
| 0,32 |
| 2 187 |
| 2024 |
|---|
| 679 034 |
| 57 643 |
| 1 971 |
| 1 812 |
| 154 |
| 34,85 |
| 0,27 |
| 105 053 |
| 141 285 |
| 78 682 |
| 166 707 |
| 0,05 |
| 1,34 |
| - |
| - |
| 0,32 |
| 2 187 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
679 034 €3 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
57 643 €-21 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 971 €-63 % *
Grynasis pelnas (€)
1 812 €-66 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
154 €-74 % *
Bendras pelningumas (%)
34,85 %-8,31 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,27 %-66,25 % *
Nuosavas kapitalas (€)
105 053 €-23 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
141 285 €-22 % *
Ilgalaikis turtas (€)
78 682 €-13 % *
Trumpalaikis turtas (€)
166 707 €-26 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,05 -50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,34 1,52 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,32 %-62,35 % *
EBIT (€)
2 187 €-61 % *
