UAB "STR Holdings" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 1 182 899 |
| 1 182 899 |
| -10 191 |
| -10 191 |
| -10 191 |
| 2,08 |
| -0,86 |
| 9 837 |
| 296 928 |
| 7 401 |
| 299 364 |
| 0,00 |
| 30,18 |
| - |
| - |
| -0,86 |
| -10 191 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| -4 939 |
| -4 939 |
| - |
| - |
| 4 898 |
| 191 127 |
| 3 176 |
| 192 849 |
| - |
| 39,02 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2025 |
|---|
| 5 050 |
| 5 050 |
| -18 810 |
| -18 810 |
| -18 810 |
| 71,35 |
| -372,48 |
| -13 913 |
| 264 188 |
| 7 |
| 250 268 |
| -2,76 |
| -18,99 |
| - |
| - |
| -372,48 |
| -18 810 |
| 2025 |
|---|
| 5 050 |
| 5 050 |
| -18 810 |
| -18 810 |
| -18 810 |
| 71,35 |
| -372,48 |
| -13 913 |
| 264 188 |
| 7 |
| 250 268 |
| -2,76 |
| -18,99 |
| - |
| - |
| -372,48 |
| -18 810 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
5 050 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
5 050 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-18 810 €- *
Grynasis pelnas (€)
-18 810 €-281 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-18 810 €-281 % *
Bendras pelningumas (%)
71,35 %- *
Grynasis pelningumas (%)
-372,48 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
-13 913 €-384 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
264 188 €38 % *
Ilgalaikis turtas (€)
7 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
250 268 €30 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-2,76 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-18,99 -148,67 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-372,48 %- *
EBIT (€)
-18 810 €- *
