UAB SV Engineering Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 36 450 |
| 36 450 |
| -11 692 |
| -11 692 |
| -11 692 |
| 17,28 |
| -32,08 |
| -8 236 |
| 20 462 |
| 2 083 |
| 10 143 |
| -0,28 |
| -2,48 |
| - |
| - |
| -28,05 |
| -10 226 |
| 2023 |
|---|
| 47 273 |
| 47 273 |
| -627 |
| -627 |
| -627 |
| 55,49 |
| -1,33 |
| -8 864 |
| 16 929 |
| 1 583 |
| 6 456 |
| -0,22 |
| -1,91 |
| - |
| - |
| -1,15 |
| -545 |
| 2024 |
|---|
| 83 110 |
| 83 110 |
| 41 927 |
| 40 500 |
| 40 500 |
| 77,53 |
| 48,73 |
| 31 636 |
| 18 420 |
| 1 083 |
| 54 752 |
| 0,37 |
| 0,58 |
| - |
| - |
| 50,28 |
| 41 784 |
| 2024 |
|---|
| 83 110 |
| 83 110 |
| 41 927 |
| 40 500 |
| 40 500 |
| 77,53 |
| 48,73 |
| 31 636 |
| 18 420 |
| 1 083 |
| 54 752 |
| 0,37 |
| 0,58 |
| - |
| - |
| 50,28 |
| 41 784 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
83 110 €76 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
83 110 €76 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
41 927 €6 787 % *
Grynasis pelnas (€)
40 500 €6 559 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
40 500 €6 559 % *
Bendras pelningumas (%)
77,53 %39,72 % *
Grynasis pelningumas (%)
48,73 %3 763,91 % *
Nuosavas kapitalas (€)
31 636 €457 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 420 €9 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 083 €-32 % *
Trumpalaikis turtas (€)
54 752 €748 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,37 268,18 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,58 130,37 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
50,28 %4 472,17 % *
EBIT (€)
41 784 €7 767 % *
