UAB "SV13" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 18 869 |
| 6 290 |
| -2 949 |
| -2 949 |
| -983 |
| 78,37 |
| -15,63 |
| 128 029 |
| 2 854 |
| 29 585 |
| 101 298 |
| 5,22 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| -15,44 |
| -2 913 |
| 2024 |
|---|
| 21 161 |
| 7 054 |
| -573 |
| -573 |
| -191 |
| 75,73 |
| -2,71 |
| 122 456 |
| 496 |
| 33 390 |
| 89 562 |
| 4,21 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| -2,23 |
| -472 |
| 2025 |
|---|
| 18 382 |
| 6 127 |
| -30 120 |
| -30 120 |
| -10 040 |
| 74,52 |
| -163,86 |
| 87 335 |
| 937 |
| 7 239 |
| 81 033 |
| 4,36 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| -29,34 |
| -5 394 |
| 2025 |
|---|
| 18 382 |
| 6 127 |
| -30 120 |
| -30 120 |
| -10 040 |
| 74,52 |
| -163,86 |
| 87 335 |
| 937 |
| 7 239 |
| 81 033 |
| 4,36 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| -29,34 |
| -5 394 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
18 382 €-13 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
6 127 €-13 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-30 120 €-5 157 % *
Grynasis pelnas (€)
-30 120 €-5 157 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-10 040 €-5 157 % *
Bendras pelningumas (%)
74,52 %-1,60 % *
Grynasis pelningumas (%)
-163,86 %-5 946,49 % *
Nuosavas kapitalas (€)
87 335 €-29 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
937 €89 % *
Ilgalaikis turtas (€)
7 239 €-78 % *
Trumpalaikis turtas (€)
81 033 €-10 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
4,36 3,56 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,01 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-29,34 %-1 215,70 % *
EBIT (€)
-5 394 €-1 043 % *
