UAB "TAIN FU" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 429 541 |
| 41 703 |
| 65 386 |
| 56 190 |
| 5 455 |
| 44,77 |
| 13,08 |
| 89 190 |
| 47 945 |
| 23 039 |
| 111 365 |
| 0,21 |
| 0,54 |
| 45,92 |
| 197 228 |
| 44,77 |
| 192 285 |
| 2023 |
|---|
| 481 172 |
| 43 983 |
| 79 607 |
| 68 833 |
| 6 292 |
| 41,57 |
| 14,31 |
| 101 833 |
| 29 981 |
| 37 657 |
| 91 404 |
| 0,16 |
| 0,29 |
| 42,69 |
| 205 405 |
| 41,57 |
| 200 006 |
| 2024 |
|---|
| 483 303 |
| 37 149 |
| 53 764 |
| 45 692 |
| 3 512 |
| 38,70 |
| 9,45 |
| 78 691 |
| 49 549 |
| 44 679 |
| 81 738 |
| 0,11 |
| 0,63 |
| 39,96 |
| 193 147 |
| 38,70 |
| 187 024 |
| 2024 |
|---|
| 483 303 |
| 37 149 |
| 53 764 |
| 45 692 |
| 3 512 |
| 38,70 |
| 9,45 |
| 78 691 |
| 49 549 |
| 44 679 |
| 81 738 |
| 0,11 |
| 0,63 |
| 39,96 |
| 193 147 |
| 38,70 |
| 187 024 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
483 303 €0 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
37 149 €-16 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
53 764 €-32 % *
Grynasis pelnas (€)
45 692 €-34 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 512 €-44 % *
Bendras pelningumas (%)
38,70 %-6,90 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,45 %-33,96 % *
Nuosavas kapitalas (€)
78 691 €-23 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
49 549 €65 % *
Ilgalaikis turtas (€)
44 679 €19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
81 738 €-11 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,11 -31,25 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,63 117,24 % *
EBITDA marža (%)
39,96 %-6,39 % *
EBITDA (€)
193 147 €-6 % *
EBIT marža (%)
38,70 %-6,90 % *
EBIT (€)
187 024 €-6 % *
