UAB "Tandemus" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 7 939 296 |
| 152 708 |
| 90 254 |
| 90 254 |
| 1 736 |
| 16,73 |
| 1,14 |
| 4 436 472 |
| 1 129 476 |
| 3 338 305 |
| 2 333 881 |
| 0,21 |
| 0,25 |
| - |
| - |
| 2,22 |
| 176 210 |
| 2024 |
|---|
| 7 723 221 |
| 171 171 |
| 139 720 |
| 139 720 |
| 3 097 |
| 19,29 |
| 1,81 |
| 4 516 194 |
| 688 814 |
| 3 065 664 |
| 2 232 689 |
| 0,22 |
| 0,15 |
| - |
| - |
| 2,60 |
| 200 948 |
| 2025 |
|---|
| 8 726 912 |
| 212 592 |
| 308 019 |
| 295 935 |
| 7 209 |
| 18,42 |
| 3,39 |
| 4 806 247 |
| 393 315 |
| 2 960 127 |
| 2 319 154 |
| 0,23 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 3,86 |
| 336 842 |
| 2025 |
|---|
| 8 726 912 |
| 212 592 |
| 308 019 |
| 295 935 |
| 7 209 |
| 18,42 |
| 3,39 |
| 4 806 247 |
| 393 315 |
| 2 960 127 |
| 2 319 154 |
| 0,23 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 3,86 |
| 336 842 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
8 726 912 €13 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
212 592 €24 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
308 019 €120 % *
Grynasis pelnas (€)
295 935 €112 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 209 €133 % *
Bendras pelningumas (%)
18,42 %-4,51 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,39 %87,29 % *
Nuosavas kapitalas (€)
4 806 247 €6 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
393 315 €-43 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 960 127 €-3 % *
Trumpalaikis turtas (€)
2 319 154 €4 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,23 4,55 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,08 -46,67 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,86 %48,46 % *
EBIT (€)
336 842 €68 % *
