UAB Tasanto
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2021-02-18Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 900,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
4* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
507,77 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
1 250 563 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
4
SąsajosIšsamus monitoringas
47
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
3598
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB Tasanto finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 683 025 |
| 363 311 |
| 108 637 |
| 92 340 |
| 49 117 |
| 19,54 |
| 13,52 |
| 162 455 |
| 220 983 |
| 37 336 |
| 342 551 |
| 2024 |
|---|
| 925 343 |
| 460 370 |
| 187 608 |
| 155 452 |
| 77 339 |
| 28,16 |
| 16,80 |
| 223 707 |
| 249 290 |
| 118 824 |
| 353 619 |
| 2025 |
|---|
| 1 250 563 |
| 303 535 |
| 105 223 |
| 80 259 |
| 19 480 |
| 13,19 |
| 6,42 |
| 89 967 |
| 415 094 |
| 122 536 |
| 379 427 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 1 250 563 |
| 303 535 |
| 105 223 |
| 80 259 |
| 19 480 |
| 13,19 |
| 6,42 |
| 89 967 |
| 415 094 |
| 122 536 |
| 379 427 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 250 563 €35 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
303 535 €-34 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
105 223 €-44 % *
Grynasis pelnas (€)
80 259 €-48 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
19 480 €-75 % *
Bendras pelningumas (%)
13,19 %-53,16 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,42 %-61,79 % *
Nuosavas kapitalas (€)
89 967 €-60 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
415 094 €67 % *
Ilgalaikis turtas (€)
122 536 €3 % *
Trumpalaikis turtas (€)
379 427 €7 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
3
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2018-06-26 | Keleivinis automobilis | 2 997,00 cm³ | Benzinas | |
PORSCHE CAYENNE | Keleivinis automobilis | 2 995,00 cm³ | Benzinas | |
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2022-09-13 | Keleivinis automobilis | 4 395,00 cm³ | Benzinas / Elektra |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
305741351Reg. date:
2021-04-23Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
2Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
305737812Reg. date:
2021-04-20Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
305594339Reg. date:
2020-07-28Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
4Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
305651982Reg. date:
2020-11-03Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
305985156Reg. date:
2022-01-18Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
4Aprašymas
Apie UAB Tasanto
UAB Tasanto buvo įkurta 2021-02-18. Pagrindinė įmonės veikla – Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba (46.46.00 - EVRK 2.1), 46.46.00. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB Tasanto pardavimo pajamos buvo 1 250 563 EUR, grynasis pelnas 80 259 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 4. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Salupių k., Eglių g. 13, LT-55300.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: farmacijos prekių didmeninė prekyba.
Visi duomenys apie UAB Tasanto yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Tasanto veikla?
UAB Tasanto veikla yra: farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba (46.46.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB Tasanto pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB Tasanto pajamos buvo 1 250 563 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB Tasanto įmonės vadovas?
UAB Tasanto įmonės vadovas yra Lukas Genys (Direktorius).
Kokie yra UAB Tasanto įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 305701983
PVM mokėtojo kodas: LT100013811717
Registracijos adresas: Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Salupių k., Eglių g. 13, LT-55300
Koks yra UAB Tasanto įmonės kodas?
UAB Tasanto įmonės kodas yra 305701983.
Ar UAB Tasanto yra patikima įmonė?
UAB Tasanto įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB Tasanto?
UAB Tasanto turi 4 darbuotojus (2026-05-14).
Koks yra UAB Tasanto registracijos adresas?
UAB Tasanto registracijos adresas yra Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Salupių k., Eglių g. 13, LT-55300.
Ar UAB Tasanto turi skolų?
UAB Tasanto neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

