UAB "Technical insulation services" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 1 650 755 |
| 73 367 |
| 4 976 |
| 3 777 |
| 168 |
| 48,85 |
| 0,23 |
| 363 139 |
| 204 842 |
| 273 929 |
| 291 681 |
| 0,07 |
| 0,56 |
| - |
| - |
| 0,41 |
| 6 790 |
| 2023 |
|---|
| 1 080 456 |
| 87 416 |
| 329 |
| -710 |
| -57 |
| 49,88 |
| -0,07 |
| 351 840 |
| 266 104 |
| 244 880 |
| 369 851 |
| 0,19 |
| 0,76 |
| - |
| - |
| 0,28 |
| 3 043 |
| 2024 |
|---|
| 1 089 675 |
| 86 072 |
| 2 012 |
| 768 |
| 61 |
| 55,52 |
| 0,07 |
| 334 962 |
| 335 763 |
| 290 494 |
| 376 882 |
| 0,10 |
| 1,00 |
| - |
| - |
| 0,76 |
| 8 234 |
| 2024 |
|---|
| 1 089 675 |
| 86 072 |
| 2 012 |
| 768 |
| 61 |
| 55,52 |
| 0,07 |
| 334 962 |
| 335 763 |
| 290 494 |
| 376 882 |
| 0,10 |
| 1,00 |
| - |
| - |
| 0,76 |
| 8 234 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
1 089 675 €1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
86 072 €-2 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 012 €512 % *
Grynasis pelnas (€)
768 €208 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
61 €207 % *
Bendras pelningumas (%)
55,52 %11,31 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,07 %200,00 % *
Nuosavas kapitalas (€)
334 962 €-5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
335 763 €26 % *
Ilgalaikis turtas (€)
290 494 €19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
376 882 €2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,10 -47,37 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,00 31,58 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,76 %171,43 % *
EBIT (€)
8 234 €171 % *
