UAB "Technoaura" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 811 283 |
| 202 821 |
| 30 757 |
| 25 906 |
| 6 477 |
| 17,13 |
| 3,19 |
| 567 785 |
| 17 337 |
| 44 127 |
| 540 995 |
| 0,65 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 3,79 |
| 30 757 |
| 2024 |
|---|
| 759 654 |
| 189 914 |
| 14 182 |
| 11 809 |
| 2 952 |
| 15,64 |
| 1,55 |
| 538 418 |
| 14 609 |
| 51 976 |
| 501 051 |
| 0,64 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 0,70 |
| 5 292 |
| 2025 |
|---|
| 686 727 |
| 222 242 |
| 23 878 |
| 20 058 |
| 6 491 |
| 17,09 |
| 2,92 |
| 558 476 |
| 22 966 |
| 48 511 |
| 532 931 |
| 0,74 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 2,70 |
| 18 532 |
| 2025 |
|---|
| 686 727 |
| 222 242 |
| 23 878 |
| 20 058 |
| 6 491 |
| 17,09 |
| 2,92 |
| 558 476 |
| 22 966 |
| 48 511 |
| 532 931 |
| 0,74 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 2,70 |
| 18 532 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
686 727 €-10 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
222 242 €17 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
23 878 €68 % *
Grynasis pelnas (€)
20 058 €70 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 491 €120 % *
Bendras pelningumas (%)
17,09 %9,27 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,92 %88,39 % *
Nuosavas kapitalas (€)
558 476 €4 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
22 966 €57 % *
Ilgalaikis turtas (€)
48 511 €-7 % *
Trumpalaikis turtas (€)
532 931 €6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,74 15,63 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 33,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,70 %285,71 % *
EBIT (€)
18 532 €250 % *
