UAB "TF Group" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 685 824 |
| 152 067 |
| 155 373 |
| 142 731 |
| 31 648 |
| 47,26 |
| 20,81 |
| 92 607 |
| 49 757 |
| 29 244 |
| 113 120 |
| 0,11 |
| 0,54 |
| - |
| - |
| 47,26 |
| 324 127 |
| 2023 |
|---|
| 897 161 |
| 101 719 |
| 56 591 |
| 48 102 |
| 5 454 |
| 26,86 |
| 5,36 |
| 140 709 |
| 111 264 |
| 77 806 |
| 174 167 |
| 0,13 |
| 0,79 |
| 27,81 |
| 249 499 |
| 26,86 |
| 240 995 |
| 2024 |
|---|
| 932 396 |
| 99 828 |
| 96 632 |
| 82 137 |
| 8 794 |
| 32,65 |
| 8,81 |
| 154 522 |
| 126 581 |
| 82 806 |
| 198 297 |
| 0,11 |
| 0,82 |
| 34,33 |
| 320 117 |
| 32,65 |
| 304 447 |
| 2024 |
|---|
| 932 396 |
| 99 828 |
| 96 632 |
| 82 137 |
| 8 794 |
| 32,65 |
| 8,81 |
| 154 522 |
| 126 581 |
| 82 806 |
| 198 297 |
| 0,11 |
| 0,82 |
| 34,33 |
| 320 117 |
| 32,65 |
| 304 447 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
932 396 €4 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
99 828 €-2 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
96 632 €71 % *
Grynasis pelnas (€)
82 137 €71 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
8 794 €61 % *
Bendras pelningumas (%)
32,65 %21,56 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,81 %64,37 % *
Nuosavas kapitalas (€)
154 522 €10 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
126 581 €14 % *
Ilgalaikis turtas (€)
82 806 €6 % *
Trumpalaikis turtas (€)
198 297 €14 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,11 -15,38 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,82 3,80 % *
EBITDA marža (%)
34,33 %23,44 % *
EBITDA (€)
320 117 €28 % *
EBIT marža (%)
32,65 %21,56 % *
EBIT (€)
304 447 €26 % *
