UAB "TopIsraMed" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 9 070 |
| -9 070 |
| -9 070 |
| - |
| - |
| -6 570 |
| 12 550 |
| 0 |
| 4 900 |
| - |
| -1,91 |
| - |
| - |
| - |
| -550 |
| 2024 |
|---|
| 43 120 |
| 30 800 |
| 8 366 |
| 8 240 |
| 5 886 |
| 100,00 |
| 19,11 |
| 1 670 |
| 13 815 |
| 0 |
| 3 169 |
| -0,25 |
| 8,27 |
| - |
| - |
| 19,40 |
| 8 366 |
| 2025 |
|---|
| 77 440 |
| 38 720 |
| 3 458 |
| -3 458 |
| -1 729 |
| 20,14 |
| -4,47 |
| -1 788 |
| 16 078 |
| 0 |
| 12 477 |
| -0,05 |
| -8,99 |
| - |
| - |
| 20,14 |
| 15 596 |
| 2025 |
|---|
| 77 440 |
| 38 720 |
| 3 458 |
| -3 458 |
| -1 729 |
| 20,14 |
| -4,47 |
| -1 788 |
| 16 078 |
| 0 |
| 12 477 |
| -0,05 |
| -8,99 |
| - |
| - |
| 20,14 |
| 15 596 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
77 440 €80 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
38 720 €26 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 458 €-59 % *
Grynasis pelnas (€)
-3 458 €-142 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-1 729 €-129 % *
Bendras pelningumas (%)
20,14 %-79,86 % *
Grynasis pelningumas (%)
-4,47 %-123,39 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-1 788 €-207 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
16 078 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
12 477 €294 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,05 80,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-8,99 -208,71 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
20,14 %3,81 % *
EBIT (€)
15 596 €86 % *
