UAB "Tvarūs sprendimai"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2013-12-18Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
1* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
82 783 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
15
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
1403
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Tvarūs sprendimai" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 60 899 |
| 60 899 |
| 34 374 |
| 34 055 |
| 34 055 |
| 73,71 |
| 55,92 |
| 223 787 |
| 69 711 |
| 83 778 |
| 209 587 |
| 2,33 |
| 0,31 |
| 80,65 |
| 49 114 |
| 73,71 |
| 44 886 |
| 2024 |
|---|
| 35 032 |
| 35 032 |
| 148 762 |
| 148 762 |
| 148 762 |
| 46,86 |
| 424,65 |
| 372 550 |
| 35 709 |
| 132 153 |
| 276 090 |
| 6,86 |
| 0,10 |
| 67,12 |
| 23 515 |
| 46,86 |
| 16 416 |
| 2025 |
|---|
| 82 783 |
| 82 783 |
| 17 060 |
| 17 060 |
| 17 060 |
| 75,96 |
| 20,61 |
| 389 609 |
| 37 676 |
| 125 258 |
| 302 110 |
| 3,19 |
| 0,10 |
| 84,29 |
| 69 778 |
| 75,96 |
| 62 883 |
| 2025 |
|---|
| 82 783 |
| 82 783 |
| 17 060 |
| 17 060 |
| 17 060 |
| 75,96 |
| 20,61 |
| 389 609 |
| 37 676 |
| 125 258 |
| 302 110 |
| 3,19 |
| 0,10 |
| 84,29 |
| 69 778 |
| 75,96 |
| 62 883 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
82 783 €136 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
82 783 €136 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
17 060 €-89 % *
Grynasis pelnas (€)
17 060 €-89 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
17 060 €-89 % *
Bendras pelningumas (%)
75,96 %62,10 % *
Grynasis pelningumas (%)
20,61 %-95,15 % *
Nuosavas kapitalas (€)
389 609 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
37 676 €6 % *
Ilgalaikis turtas (€)
125 258 €-5 % *
Trumpalaikis turtas (€)
302 110 €9 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
3,19 -53,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,10 0,00 % *
EBITDA marža (%)
84,29 %25,58 % *
EBITDA (€)
69 778 €197 % *
EBIT marža (%)
75,96 %62,10 % *
EBIT (€)
62 883 €283 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
1
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2021-12-15 | Keleivinis automobilis | - | Elektra |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
D-662-552 2020-10-14 | 2020-10-15 / Nenurodyta | Viešoji įstaiga Lietuvos prabavimo rūmai | Pažymėjimas | Pažymėjimas apie įregistravimą į ūkio subjektų, užsiimančių su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais susijusia veikla |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veiklaComp. code:
303202953Reg. date:
2013-12-09Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veiklaComp. code:
303192231Reg. date:
2013-11-20Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veiklaComp. code:
303188279Reg. date:
2013-11-14Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veiklaComp. code:
303242855Reg. date:
2014-02-13Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veiklaComp. code:
303255272Reg. date:
2014-03-04Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
1Aprašymas
Apie UAB "Tvarūs sprendimai"
UAB "Tvarūs sprendimai" buvo įkurta 2013-12-18. Pagrindinė įmonės veikla – Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla (70.20.00 - EVRK 2.1), 70.20.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "Tvarūs sprendimai" pardavimo pajamos buvo 82 783 EUR, grynasis pelnas 17 060 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 1. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Papiškių k., Adomo Mickevičiaus g. 38-2, LT-06292.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: konsultavimas, tarpininkavimas, investiciniai projektai ir bet kokia kita veikla, kuri neprieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktams
Visi duomenys apie UAB "Tvarūs sprendimai" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Tvarūs sprendimai" veikla?
UAB "Tvarūs sprendimai" veikla yra: konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla (70.20.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Tvarūs sprendimai" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Tvarūs sprendimai" pajamos buvo 82 783 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "Tvarūs sprendimai" įmonės vadovas?
UAB "Tvarūs sprendimai" įmonės vadovas yra Kęstutis Vanagas (Direktorius).
Kokie yra UAB "Tvarūs sprendimai" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 303208034
PVM mokėtojo kodas: LT100008306015
Registracijos adresas: Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Papiškių k., Adomo Mickevičiaus g. 38-2, LT-06292
Koks yra UAB "Tvarūs sprendimai" įmonės kodas?
UAB "Tvarūs sprendimai" įmonės kodas yra 303208034.
Ar UAB "Tvarūs sprendimai" yra patikima įmonė?
UAB "Tvarūs sprendimai" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Tvarūs sprendimai"?
UAB "Tvarūs sprendimai" turi 1 darbuotoją (2026-05-13).
Koks yra UAB "Tvarūs sprendimai" registracijos adresas?
UAB "Tvarūs sprendimai" registracijos adresas yra Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Papiškių k., Adomo Mickevičiaus g. 38-2, LT-06292.
Ar UAB "Tvarūs sprendimai" turi skolų?
UAB "Tvarūs sprendimai" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

