UAB "Tvoras" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 308 339 |
| 54 095 |
| 3 892 |
| 3 380 |
| 593 |
| 38,73 |
| 1,10 |
| 38 386 |
| 17 772 |
| 15 750 |
| 40 334 |
| 0,09 |
| 0,46 |
| - |
| - |
| 1,08 |
| 3 343 |
| 2023 |
|---|
| 410 328 |
| 105 755 |
| 25 223 |
| 21 492 |
| 5 539 |
| 23,17 |
| 5,24 |
| 59 878 |
| 25 212 |
| 12 659 |
| 72 431 |
| 0,12 |
| 0,42 |
| 23,92 |
| 98 149 |
| 23,17 |
| 95 058 |
| 2024 |
|---|
| 506 502 |
| 102 117 |
| 23 004 |
| 19 512 |
| 3 934 |
| 40,54 |
| 3,85 |
| 69 389 |
| 29 149 |
| 4 496 |
| 94 042 |
| 0,13 |
| 0,42 |
| - |
| - |
| 4,54 |
| 23 004 |
| 2024 |
|---|
| 506 502 |
| 102 117 |
| 23 004 |
| 19 512 |
| 3 934 |
| 40,54 |
| 3,85 |
| 69 389 |
| 29 149 |
| 4 496 |
| 94 042 |
| 0,13 |
| 0,42 |
| - |
| - |
| 4,54 |
| 23 004 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
506 502 €23 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
102 117 €-3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
23 004 €-9 % *
Grynasis pelnas (€)
19 512 €-9 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 934 €-29 % *
Bendras pelningumas (%)
40,54 %74,97 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,85 %-26,53 % *
Nuosavas kapitalas (€)
69 389 €16 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
29 149 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 496 €-64 % *
Trumpalaikis turtas (€)
94 042 €30 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,13 8,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,42 0,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,54 %-80,41 % *
EBIT (€)
23 004 €-76 % *
