UAB "Ultro" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 1 278 285 |
| 137 746 |
| 132 977 |
| 112 913 |
| 12 167 |
| 24,27 |
| 8,83 |
| 258 287 |
| 528 895 |
| 59 393 |
| 727 789 |
| 0,16 |
| 2,05 |
| - |
| - |
| 10,93 |
| 139 750 |
| 2023 |
|---|
| 1 272 810 |
| 164 234 |
| 27 092 |
| 21 848 |
| 2 819 |
| 20,14 |
| 1,72 |
| 285 377 |
| 571 901 |
| 98 895 |
| 761 883 |
| 0,20 |
| 2,00 |
| - |
| - |
| 3,07 |
| 39 065 |
| 2024 |
|---|
| 1 033 419 |
| 147 001 |
| 34 282 |
| 30 008 |
| 4 269 |
| 20,57 |
| 2,90 |
| 304 337 |
| 589 482 |
| 55 488 |
| 840 149 |
| 0,36 |
| 1,94 |
| - |
| - |
| 4,36 |
| 45 074 |
| 2024 |
|---|
| 1 033 419 |
| 147 001 |
| 34 282 |
| 30 008 |
| 4 269 |
| 20,57 |
| 2,90 |
| 304 337 |
| 589 482 |
| 55 488 |
| 840 149 |
| 0,36 |
| 1,94 |
| - |
| - |
| 4,36 |
| 45 074 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
1 033 419 €-19 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
147 001 €-10 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
34 282 €27 % *
Grynasis pelnas (€)
30 008 €37 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 269 €51 % *
Bendras pelningumas (%)
20,57 %2,14 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,90 %68,60 % *
Nuosavas kapitalas (€)
304 337 €7 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
589 482 €3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
55 488 €-44 % *
Trumpalaikis turtas (€)
840 149 €10 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,36 80,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,94 -3,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,36 %42,02 % *
EBIT (€)
45 074 €15 % *
