UAB "Valsoka" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 135 059 |
| 20 038 |
| 10 088 |
| 10 088 |
| 1 497 |
| 55,84 |
| 7,47 |
| 12 588 |
| 17 627 |
| 0 |
| 30 215 |
| 0,09 |
| 1,40 |
| - |
| - |
| 55,84 |
| 75 420 |
| 2023 |
|---|
| 238 779 |
| 29 406 |
| -331 |
| -331 |
| -41 |
| 54,41 |
| -0,14 |
| 12 257 |
| 18 013 |
| 0 |
| 30 270 |
| 0,05 |
| 1,47 |
| - |
| - |
| -0,14 |
| -331 |
| 2024 |
|---|
| 232 377 |
| 30 179 |
| 1 173 |
| 1 097 |
| 142 |
| 57,89 |
| 0,47 |
| 13 355 |
| 23 725 |
| 451 |
| 36 629 |
| 0,06 |
| 1,78 |
| - |
| - |
| 0,52 |
| 1 219 |
| 2024 |
|---|
| 232 377 |
| 30 179 |
| 1 173 |
| 1 097 |
| 142 |
| 57,89 |
| 0,47 |
| 13 355 |
| 23 725 |
| 451 |
| 36 629 |
| 0,06 |
| 1,78 |
| - |
| - |
| 0,52 |
| 1 219 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
232 377 €-3 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
30 179 €3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 173 €454 % *
Grynasis pelnas (€)
1 097 €431 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
142 €446 % *
Bendras pelningumas (%)
57,89 %6,40 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,47 %435,71 % *
Nuosavas kapitalas (€)
13 355 €9 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
23 725 €32 % *
Ilgalaikis turtas (€)
451 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
36 629 €21 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 20,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,78 21,09 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,52 %471,43 % *
EBIT (€)
1 219 €468 % *
