UAB "VAMAKO" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 63 662 |
| 31 831 |
| -4 910 |
| -4 910 |
| -2 455 |
| 27,89 |
| -7,71 |
| 14 976 |
| 33 447 |
| 30 917 |
| 17 506 |
| -0,12 |
| 2,23 |
| - |
| - |
| -7,72 |
| -4 912 |
| 2023 |
|---|
| 33 568 |
| 16 784 |
| 203 |
| 184 |
| 92 |
| 59,68 |
| 0,55 |
| 15 160 |
| 37 337 |
| 27 235 |
| 25 262 |
| -0,11 |
| 2,46 |
| - |
| - |
| 0,62 |
| 207 |
| 2024 |
|---|
| 27 039 |
| 13 520 |
| 603 |
| 573 |
| 287 |
| 80,08 |
| 2,12 |
| 15 733 |
| 32 213 |
| 24 559 |
| 23 387 |
| 0,50 |
| 2,05 |
| - |
| - |
| 2,24 |
| 607 |
| 2024 |
|---|
| 27 039 |
| 13 520 |
| 603 |
| 573 |
| 287 |
| 80,08 |
| 2,12 |
| 15 733 |
| 32 213 |
| 24 559 |
| 23 387 |
| 0,50 |
| 2,05 |
| - |
| - |
| 2,24 |
| 607 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
27 039 €-19 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
13 520 €-19 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
603 €197 % *
Grynasis pelnas (€)
573 €211 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
287 €212 % *
Bendras pelningumas (%)
80,08 %34,18 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,12 %285,45 % *
Nuosavas kapitalas (€)
15 733 €4 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
32 213 €-14 % *
Ilgalaikis turtas (€)
24 559 €-10 % *
Trumpalaikis turtas (€)
23 387 €-7 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,50 554,55 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,05 -16,67 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,24 %261,29 % *
EBIT (€)
607 €193 % *
