UAB "Vėjo investicijos" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 47 000 |
| 23 500 |
| 2 000 |
| -2 000 |
| -1 000 |
| 6,38 |
| -4,26 |
| -32 000 |
| 292 000 |
| 245 000 |
| 15 000 |
| 0,02 |
| -9,13 |
| 25,53 |
| 12 000 |
| 6,38 |
| 3 000 |
| 2023 |
|---|
| 48 000 |
| 24 000 |
| 3 000 |
| -3 000 |
| -1 500 |
| 35,42 |
| -6,25 |
| -35 000 |
| 910 000 |
| 840 000 |
| 35 000 |
| 0,23 |
| -26,00 |
| 58,33 |
| 28 000 |
| 35,42 |
| 17 000 |
| 2024 |
|---|
| 58 000 |
| 29 000 |
| 117 000 |
| -117 000 |
| -58 500 |
| 51,72 |
| -201,72 |
| -152 000 |
| 432 000 |
| 271 000 |
| 9 000 |
| -0,41 |
| -2,84 |
| 68,97 |
| 40 000 |
| 51,72 |
| 30 000 |
| 2024 |
|---|
| 58 000 |
| 29 000 |
| 117 000 |
| -117 000 |
| -58 500 |
| 51,72 |
| -201,72 |
| -152 000 |
| 432 000 |
| 271 000 |
| 9 000 |
| -0,41 |
| -2,84 |
| 68,97 |
| 40 000 |
| 51,72 |
| 30 000 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
58 000 €21 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
29 000 €21 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
117 000 €3 800 % *
Grynasis pelnas (€)
-117 000 €-3 800 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-58 500 €-3 800 % *
Bendras pelningumas (%)
51,72 %46,02 % *
Grynasis pelningumas (%)
-201,72 %-3 127,52 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-152 000 €-334 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
432 000 €-53 % *
Ilgalaikis turtas (€)
271 000 €-68 % *
Trumpalaikis turtas (€)
9 000 €-74 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,41 -278,26 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-2,84 89,08 % *
EBITDA marža (%)
68,97 %18,24 % *
EBITDA (€)
40 000 €43 % *
EBIT marža (%)
51,72 %46,02 % *
EBIT (€)
30 000 €76 % *
