UAB "Versala" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 115 957 |
| 29 062 |
| -8 689 |
| -8 689 |
| -2 178 |
| 29,57 |
| -7,49 |
| 752 |
| 27 354 |
| 3 883 |
| 24 203 |
| -0,03 |
| 36,38 |
| - |
| - |
| -7,32 |
| -8 493 |
| 2023 |
|---|
| 114 106 |
| 26 912 |
| 1 427 |
| 1 427 |
| 337 |
| 34,80 |
| 1,25 |
| 2 179 |
| 23 411 |
| 2 429 |
| 23 152 |
| 0,00 |
| 10,74 |
| - |
| - |
| 1,29 |
| 1 471 |
| 2024 |
|---|
| 167 765 |
| 33 553 |
| 3 636 |
| 3 636 |
| 727 |
| 38,23 |
| 2,17 |
| 5 815 |
| 41 999 |
| 2 809 |
| 44 911 |
| 0,02 |
| 7,22 |
| - |
| - |
| 2,17 |
| 3 639 |
| 2024 |
|---|
| 167 765 |
| 33 553 |
| 3 636 |
| 3 636 |
| 727 |
| 38,23 |
| 2,17 |
| 5 815 |
| 41 999 |
| 2 809 |
| 44 911 |
| 0,02 |
| 7,22 |
| - |
| - |
| 2,17 |
| 3 639 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
167 765 €47 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
33 553 €25 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 636 €155 % *
Grynasis pelnas (€)
3 636 €155 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
727 €116 % *
Bendras pelningumas (%)
38,23 %9,86 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,17 %73,60 % *
Nuosavas kapitalas (€)
5 815 €167 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
41 999 €79 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 809 €16 % *
Trumpalaikis turtas (€)
44 911 €94 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,02 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
7,22 -32,77 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,17 %68,22 % *
EBIT (€)
3 639 €147 % *
