UAB "Viking Malt"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
1997-05-26Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
19 694 160,00 EURVeiklos sritis
Salyklo gamyba (11.06.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
32* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
3 452,33 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
43 238 682 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
22
SąsajosIšsamus monitoringas
32
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
7
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Viking Malt" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 56 328 586 |
| 1 719 957 |
| 1 310 653 |
| 1 112 122 |
| 33 958 |
| 14,08 |
| 1,97 |
| 21 878 419 |
| 11 578 698 |
| 5 055 759 |
| 27 838 445 |
| 2024 |
|---|
| 43 579 461 |
| 1 301 657 |
| 2 957 707 |
| 2 478 655 |
| 74 034 |
| 18,79 |
| 5,69 |
| 23 257 074 |
| 5 290 385 |
| 4 412 028 |
| 24 002 842 |
| 2025 |
|---|
| 43 238 682 |
| 1 314 246 |
| 1 802 924 |
| 1 507 431 |
| 45 819 |
| 17,20 |
| 3,49 |
| 22 764 505 |
| 4 305 179 |
| 4 564 371 |
| 22 958 162 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 43 238 682 |
| 1 314 246 |
| 1 802 924 |
| 1 507 431 |
| 45 819 |
| 17,20 |
| 3,49 |
| 22 764 505 |
| 4 305 179 |
| 4 564 371 |
| 22 958 162 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
43 238 682 €-1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
1 314 246 €1 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 802 924 €-39 % *
Grynasis pelnas (€)
1 507 431 €-39 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
45 819 €-38 % *
Bendras pelningumas (%)
17,20 %-8,46 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,49 %-38,66 % *
Nuosavas kapitalas (€)
22 764 505 €-2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 305 179 €-19 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 564 371 €3 % *
Trumpalaikis turtas (€)
22 958 162 €-4 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
6
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2023-11-28 | Keleivinis automobilis | 1 580,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
TOYOTA TOYOTA C-HRPirma registracija: 2024-06-04 | Keleivinis automobilis | 1 987,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
HYUNDAI TUCSON. ix35Pirma registracija: 2025-07-28 | Keleivinis automobilis | 1 598,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
KIA SPORTAGEPirma registracija: 2024-05-16 | Keleivinis automobilis | 1 598,00 cm³ | Benzinas / Elektra | |
SUBARU OUTBACKPirma registracija: 2023-10-10 | Keleivinis automobilis | 2 498,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. | |
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Didžiausi PM mokėtojai 2026 m. I ketv. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2025 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2023 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2022 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
041/25N 2025-03-26 | 2025-03-26 / 2026-01-01 | Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas | Leidimas | |
053/24N 2024-04-18 | 2024-04-18 / 2025-01-01 | Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas | Leidimas | Leidimas pirkti nedenatūruoto etilo alkoholio |
036/23N 2023-03-14 | 2023-03-14 / 2023-12-31 | Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas | Leidimas | Leidimas pirkti nedenatūruoto etilo alkoholio |
036/23N 2023-03-14 | 2023-03-14 / 2024-01-01 | Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas | Leidimas | Leidimas pirkti nedenatūruoto etilo alkoholio |
054/22N 2022-05-09 | 2022-05-09 / 2022-12-31 | Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas | Leidimas | Leidimas pirkti nedenatūruoto etilo alkoholio |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Šaltinis | Straipsnis | Data |
|---|---|---|
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Salyklo gamybaComp. code:
125829141Reg. date:
2001-12-17Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
67Category:
Nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamybaComp. code:
152833635Reg. date:
1997-05-30Turnover:
20-50 mln. €No. of employees:
67Category:
Nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamybaComp. code:
111559629Reg. date:
1996-06-20Turnover:
20-50 mln. €No. of employees:
46Category:
Sidro ir kitokių fermentuotų vaisių gėrimų gamybaComp. code:
210725910Reg. date:
1995-12-28Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
40Category:
Nealkoholinių gėrimų ir į butelius pilstomo vandens gamybaComp. code:
300140507Reg. date:
2005-08-29Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
45Aprašymas
Apie UAB "Viking Malt"
UAB "Viking Malt" buvo įkurta 1997-05-26. Pagrindinė įmonės veikla – Salyklo gamyba (11.06.00 - EVRK 2.1), 11.06.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "Viking Malt" pardavimo pajamos buvo 43 238 682 EUR, grynasis pelnas 1 507 431 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-15 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 32. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Panevėžys, Pramonės g. 2, LT-35289.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Užsiimti ekonomiškai naudinga ūkine komercine veikla siekiant pelno, racionaliai naudojant bendrovės turtą ir kitus išteklius. Bendrovė vykdo šią ūkinę-komercinę veiklą (veiklos objektas): salyklo produktų gamyba, importas, marketingas ir pardvimas, didmeninė prekyba grūdais, sėklomis, pašarais bei susijusių paslaugų teikimas. Bendrovė gali užsiimti bet kokia kita veikla, kuri neprieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktams
Visi duomenys apie UAB "Viking Malt" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Viking Malt" veikla?
UAB "Viking Malt" veikla yra: salyklo gamyba (11.06.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Viking Malt" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Viking Malt" pajamos buvo 43 238 682 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "Viking Malt" įmonės vadovas?
UAB "Viking Malt" įmonės vadovas yra Darius Vilkas (Direktorius).
Kokie yra UAB "Viking Malt" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 110776996
PVM mokėtojo kodas: LT107769917
Registracijos adresas: Panevėžys, Pramonės g. 2, LT-35289
Koks yra UAB "Viking Malt" įmonės kodas?
UAB "Viking Malt" įmonės kodas yra 110776996.
Ar UAB "Viking Malt" yra patikima įmonė?
UAB "Viking Malt" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Viking Malt"?
UAB "Viking Malt" turi 32 darbuotojus (2026-05-15).
Koks yra UAB "Viking Malt" registracijos adresas?
UAB "Viking Malt" registracijos adresas yra Panevėžys, Pramonės g. 2, LT-35289.
Ar UAB "Viking Malt" turi skolų?
UAB "Viking Malt" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

