UAB Vilniaus fasadai
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2022-02-09Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
10 000,00 EURVeiklos sritis
Naujų pastatų statyba (41.00.10 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
C
VidutinisPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
2* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
1 606,73 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
213 075 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
46
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
1175
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB Vilniaus fasadai finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 265 873 |
| 23 466 |
| 39 722 |
| 33 747 |
| 2 979 |
| 87,84 |
| 12,69 |
| 80 084 |
| 14 097 |
| 23 054 |
| 71 127 |
| 2024 |
|---|
| 80 398 |
| 43 933 |
| 15 031 |
| 14 263 |
| 7 794 |
| 74,53 |
| 17,74 |
| 86 112 |
| 208 993 |
| 21 955 |
| 273 150 |
| 2025 |
|---|
| 213 075 |
| 100 507 |
| 7 288 |
| 6 853 |
| 3 233 |
| 50,53 |
| 3,22 |
| 92 965 |
| 472 722 |
| 118 668 |
| 447 019 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 213 075 |
| 100 507 |
| 7 288 |
| 6 853 |
| 3 233 |
| 50,53 |
| 3,22 |
| 92 965 |
| 472 722 |
| 118 668 |
| 447 019 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
213 075 €165 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
100 507 €129 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 288 €-52 % *
Grynasis pelnas (€)
6 853 €-52 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 233 €-59 % *
Bendras pelningumas (%)
50,53 %-32,20 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,22 %-81,85 % *
Nuosavas kapitalas (€)
92 965 €8 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
472 722 €126 % *
Ilgalaikis turtas (€)
118 668 €441 % *
Trumpalaikis turtas (€)
447 019 €64 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
8
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
RENAULT MASTERPirma registracija: 2008-11-13 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 2 464,00 cm³ | Dyzelinas | |
FIAT FIAT DUCATOPirma registracija: 2014-08-21 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 2 287,00 cm³ | Dyzelinas | |
RENAULT TRAFIC. 2.0 DCI 115Pirma registracija: 2008-06-04 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 995,00 cm³ | Dyzelinas | |
VW CRAFTERPirma registracija: 2015-11-30 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas | |
MAN TGX 18.400 4X2 BLPirma registracija: 2010-08-09 | Krovininis automobilis virš 12t | 10 518,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
306025141Reg. date:
2022-02-25Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
305988921Reg. date:
2022-01-21Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
305968452Reg. date:
2022-01-04Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
306062225Reg. date:
2022-04-11Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Naujų pastatų statybaComp. code:
305951435Reg. date:
2021-12-09Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
1Aprašymas
Apie UAB Vilniaus fasadai
UAB Vilniaus fasadai buvo įkurta 2022-02-09. Pagrindinė įmonės veikla – Naujų pastatų statyba (41.00.10 - EVRK 2.1), 41.00.10. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB Vilniaus fasadai pardavimo pajamos buvo 213 075 EUR, grynasis pelnas 6 853 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-17 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 2. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Didlaukio g. 80-96, LT-08326.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba; statybos baigimas ir apdaila; stogų dengimas; nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas; nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas; statybinių medžiagų mažmeninė prekyba; medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba; statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrenginių nuoma ir išperkamoji nuoma
Visi duomenys apie UAB Vilniaus fasadai yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Vilniaus fasadai veikla?
UAB Vilniaus fasadai veikla yra: naujų pastatų statyba (41.00.10 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB Vilniaus fasadai pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB Vilniaus fasadai pajamos buvo 213 075 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB Vilniaus fasadai įmonės vadovas?
UAB Vilniaus fasadai įmonės vadovas yra Andžej Adamaitis (Direktorius).
Kokie yra UAB Vilniaus fasadai įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 306008206
PVM mokėtojo kodas: LT100014792412
Registracijos adresas: Vilnius, Didlaukio g. 80-96, LT-08326
Koks yra UAB Vilniaus fasadai įmonės kodas?
UAB Vilniaus fasadai įmonės kodas yra 306008206.
Ar UAB Vilniaus fasadai yra patikima įmonė?
UAB Vilniaus fasadai įmonės Pre-Score* reitingas yra C - kas rodo vidutinį įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB Vilniaus fasadai?
UAB Vilniaus fasadai turi 2 darbuotojus (2026-05-17).
Koks yra UAB Vilniaus fasadai registracijos adresas?
UAB Vilniaus fasadai registracijos adresas yra Vilnius, Didlaukio g. 80-96, LT-08326.
Ar UAB Vilniaus fasadai turi skolų?
UAB Vilniaus fasadai neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

