UAB "Vilniaus rafinavimo gamykla" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 139 910 |
| 46 637 |
| 25 936 |
| -25 936 |
| -8 645 |
| 6,58 |
| -18,54 |
| -445 191 |
| 463 346 |
| 6 |
| 18 097 |
| 0,01 |
| -1,04 |
| - |
| - |
| 6,58 |
| 9 200 |
| 2024 |
|---|
| 173 411 |
| 57 804 |
| 14 427 |
| 13 776 |
| 4 592 |
| 18,48 |
| 7,94 |
| -431 417 |
| 465 112 |
| 6 |
| 33 631 |
| -0,64 |
| -1,08 |
| - |
| - |
| 18,48 |
| 32 048 |
| 2025 |
|---|
| 171 000 |
| 57 000 |
| 23 719 |
| 23 719 |
| 7 906 |
| 22,77 |
| 13,87 |
| -407 698 |
| 455 644 |
| 6 |
| 47 887 |
| -0,57 |
| -1,12 |
| - |
| - |
| 22,77 |
| 38 936 |
| 2025 |
|---|
| 171 000 |
| 57 000 |
| 23 719 |
| 23 719 |
| 7 906 |
| 22,77 |
| 13,87 |
| -407 698 |
| 455 644 |
| 6 |
| 47 887 |
| -0,57 |
| -1,12 |
| - |
| - |
| 22,77 |
| 38 936 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
171 000 €-1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
57 000 €-1 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
23 719 €64 % *
Grynasis pelnas (€)
23 719 €72 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 906 €72 % *
Bendras pelningumas (%)
22,77 %23,21 % *
Grynasis pelningumas (%)
13,87 %74,69 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-407 698 €6 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
455 644 €-2 % *
Ilgalaikis turtas (€)
6 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
47 887 €42 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,57 10,94 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-1,12 -3,70 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
22,77 %23,21 % *
EBIT (€)
38 936 €21 % *
