UAB "VIP švara" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 98 445 |
| 18 787 |
| 9 584 |
| 9 043 |
| 1 726 |
| 33,63 |
| 9,19 |
| 46 597 |
| 2 785 |
| 12 067 |
| 37 315 |
| 0,35 |
| 0,06 |
| 35,75 |
| 35 198 |
| 33,63 |
| 33 111 |
| 2023 |
|---|
| 401 173 |
| 10 154 |
| 12 039 |
| 10 046 |
| 254 |
| 3,15 |
| 2,50 |
| 56 642 |
| 87 404 |
| 34 736 |
| 108 665 |
| 0,08 |
| 1,54 |
| 4,05 |
| 16 251 |
| 3,15 |
| 12 646 |
| 2024 |
|---|
| 616 641 |
| 10 471 |
| 35 021 |
| 29 112 |
| 494 |
| 83,66 |
| 4,72 |
| 85 754 |
| 73 816 |
| 46 282 |
| 112 391 |
| 0,09 |
| 0,86 |
| - |
| - |
| 5,68 |
| 35 021 |
| 2024 |
|---|
| 616 641 |
| 10 471 |
| 35 021 |
| 29 112 |
| 494 |
| 83,66 |
| 4,72 |
| 85 754 |
| 73 816 |
| 46 282 |
| 112 391 |
| 0,09 |
| 0,86 |
| - |
| - |
| 5,68 |
| 35 021 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
616 641 €54 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
10 471 €3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
35 021 €191 % *
Grynasis pelnas (€)
29 112 €190 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
494 €94 % *
Bendras pelningumas (%)
83,66 %2 555,87 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,72 %88,80 % *
Nuosavas kapitalas (€)
85 754 €51 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
73 816 €-16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
46 282 €33 % *
Trumpalaikis turtas (€)
112 391 €3 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,09 12,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,86 -44,16 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,68 %80,32 % *
EBIT (€)
35 021 €177 % *
