UAB Viroska Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 7 670 |
| 3 835 |
| -11 455 |
| -11 455 |
| -5 728 |
| 100,00 |
| -149,35 |
| -9 447 |
| 11 506 |
| 11 358 |
| 1 |
| -1,50 |
| -1,22 |
| - |
| - |
| -149,35 |
| -11 455 |
| 2023 |
|---|
| 23 186 |
| 12 013 |
| -746 |
| -746 |
| -387 |
| 53,35 |
| -3,22 |
| -6 578 |
| 6 468 |
| 8 167 |
| 298 |
| -0,27 |
| -0,98 |
| - |
| - |
| -3,22 |
| -746 |
| 2024 |
|---|
| 28 495 |
| 10 141 |
| 3 888 |
| 3 888 |
| 1 384 |
| 78,80 |
| 13,64 |
| -2 690 |
| 4 940 |
| 7 367 |
| 2 712 |
| -0,08 |
| -1,84 |
| - |
| - |
| 7,04 |
| 2 006 |
| 2024 |
|---|
| 28 495 |
| 10 141 |
| 3 888 |
| 3 888 |
| 1 384 |
| 78,80 |
| 13,64 |
| -2 690 |
| 4 940 |
| 7 367 |
| 2 712 |
| -0,08 |
| -1,84 |
| - |
| - |
| 7,04 |
| 2 006 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
28 495 €23 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
10 141 €-16 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 888 €621 % *
Grynasis pelnas (€)
3 888 €621 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 384 €458 % *
Bendras pelningumas (%)
78,80 %47,70 % *
Grynasis pelningumas (%)
13,64 %523,60 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-2 690 €59 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 940 €-24 % *
Ilgalaikis turtas (€)
7 367 €-10 % *
Trumpalaikis turtas (€)
2 712 €810 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,08 70,37 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-1,84 -87,76 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
7,04 %318,63 % *
EBIT (€)
2 006 €369 % *
