UAB "Vivat modus" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 9 413 |
| 4 707 |
| 7 928 |
| -7 928 |
| -3 964 |
| -20,88 |
| -84,22 |
| 182 204 |
| 2 726 |
| 24 830 |
| 160 100 |
| 16,72 |
| 0,01 |
| 28,66 |
| 2 698 |
| -20,88 |
| -1 965 |
| 2023 |
|---|
| 63 |
| 59 |
| 16 332 |
| -16 332 |
| -15 264 |
| -16 050,79 |
| -25 923,81 |
| 21 371 |
| 6 |
| 10 429 |
| 10 948 |
| 173,68 |
| 0,00 |
| -6 434,92 |
| -4 054 |
| -16 050,79 |
| -10 112 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| - |
| 4 091 |
| -4 091 |
| - |
| - |
| - |
| 17 280 |
| 0 |
| 6 663 |
| 10 617 |
| - |
| 0,00 |
| - |
| 0 |
| - |
| -3 766 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| - |
| 4 091 |
| -4 091 |
| - |
| - |
| - |
| 17 280 |
| 0 |
| 6 663 |
| 10 617 |
| - |
| 0,00 |
| - |
| 0 |
| - |
| -3 766 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
0 €-100 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
4 091 €-75 % *
Grynasis pelnas (€)
-4 091 €75 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
-Grynasis pelningumas (%)
-Nuosavas kapitalas (€)
17 280 €-19 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
0 €-100 % *
Ilgalaikis turtas (€)
6 663 €-36 % *
Trumpalaikis turtas (€)
10 617 €-3 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-Skolos / nuosavybės rodiklis
0,00 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
0 €100 % *
EBIT marža (%)
-EBIT (€)
-3 766 €63 % *
