UAB "VL Investment Vilnius 1"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2013-12-12Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
3 185,60 EURVeiklos sritis
Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas (68.20.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Patikimumas
Reitingas nėra skaičiuojamas, nes įmonėje nėra registruota darbuotojų.
Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
0* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
129 571 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
4
SąsajosIšsamus monitoringas
1
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
713
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
NeapskaičiuotaUAB "VL Investment Vilnius 1" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 131 548 |
| - |
| 124 113 |
| 105 750 |
| - |
| 98,16 |
| 80,39 |
| 1 305 789 |
| 21 264 |
| 1 220 963 |
| 104 914 |
| 0,64 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 98,16 |
| 129 128 |
| 2024 |
|---|
| 131 421 |
| - |
| 16 345 |
| -12 271 |
| - |
| 0,03 |
| -9,34 |
| 1 293 518 |
| 20 061 |
| 1 242 886 |
| 69 644 |
| 0,38 |
| 0,02 |
| 104,29 |
| 137 055 |
| 0,03 |
| 37 |
| 2025 |
|---|
| 129 571 |
| - |
| 270 212 |
| 230 464 |
| - |
| 203,81 |
| 177,87 |
| 1 523 981 |
| 29 599 |
| 1 220 963 |
| 332 617 |
| 2,34 |
| 0,02 |
| 309,55 |
| 401 093 |
| 203,81 |
| 264 075 |
| 2025 |
|---|
| 129 571 |
| - |
| 270 212 |
| 230 464 |
| - |
| 203,81 |
| 177,87 |
| 1 523 981 |
| 29 599 |
| 1 220 963 |
| 332 617 |
| 2,34 |
| 0,02 |
| 309,55 |
| 401 093 |
| 203,81 |
| 264 075 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
129 571 €-1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
270 212 €1 553 % *
Grynasis pelnas (€)
230 464 €1 978 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
203,81 %679 266,67 % *
Grynasis pelningumas (%)
177,87 %2 004,39 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 523 981 €18 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
29 599 €48 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 220 963 €-2 % *
Trumpalaikis turtas (€)
332 617 €378 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
2,34 515,79 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,02 0,00 % *
EBITDA marža (%)
309,55 %196,82 % *
EBITDA (€)
401 093 €193 % *
EBIT marža (%)
203,81 %679 266,67 % *
EBIT (€)
264 075 €713 616 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimasComp. code:
303204979Reg. date:
2013-12-12Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimasComp. code:
303205091Reg. date:
2013-12-12Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimasComp. code:
303205077Reg. date:
2013-12-12Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimasComp. code:
303205376Reg. date:
2013-12-12Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimasComp. code:
303204897Reg. date:
2013-12-12Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
-Aprašymas
Apie UAB "VL Investment Vilnius 1"
UAB "VL Investment Vilnius 1" buvo įkurta 2013-12-12. Pagrindinė įmonės veikla – Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas (68.20.00 - EVRK 2.1), 68.20.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "VL Investment Vilnius 1" pardavimo pajamos buvo 129 571 EUR, grynasis pelnas 230 464 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonė darbuotojų neturėjo. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Upės g. 23, LT-08128.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: bet kokia teisėta ūkinė komercinė veikla
Visi duomenys apie UAB "VL Investment Vilnius 1" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "VL Investment Vilnius 1" veikla?
UAB "VL Investment Vilnius 1" veikla yra: nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas (68.20.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "VL Investment Vilnius 1" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "VL Investment Vilnius 1" pajamos buvo 129 571 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "VL Investment Vilnius 1" įmonės vadovas?
UAB "VL Investment Vilnius 1" įmonės vadovas yra Rokas Iščiukas (Vadovas).
Kokie yra UAB "VL Investment Vilnius 1" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 303204922
PVM mokėtojo kodas: LT100008246411
Registracijos adresas: Vilnius, Upės g. 23, LT-08128
Koks yra UAB "VL Investment Vilnius 1" įmonės kodas?
UAB "VL Investment Vilnius 1" įmonės kodas yra 303204922.
Koks yra UAB "VL Investment Vilnius 1" registracijos adresas?
UAB "VL Investment Vilnius 1" registracijos adresas yra Vilnius, Upės g. 23, LT-08128.
Ar UAB "VL Investment Vilnius 1" turi skolų?
UAB "VL Investment Vilnius 1" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

