UAB "VL Investment Vilnius 4" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 113 952 |
| - |
| 106 739 |
| 90 983 |
| - |
| 97,88 |
| 79,84 |
| 1 402 403 |
| 18 314 |
| 1 328 490 |
| 89 726 |
| 0,63 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| 97,88 |
| 111 532 |
| 2024 |
|---|
| 114 870 |
| - |
| 9 490 |
| -6 650 |
| - |
| 1,32 |
| -5,79 |
| 1 395 753 |
| 18 239 |
| 1 347 132 |
| 63 441 |
| 0,39 |
| 0,01 |
| 102,76 |
| 118 036 |
| 1,32 |
| 1 521 |
| 2025 |
|---|
| 109 593 |
| - |
| 226 661 |
| 193 236 |
| - |
| 204,02 |
| 176,32 |
| 1 588 989 |
| 36 047 |
| 1 328 490 |
| 296 546 |
| 2,38 |
| 0,02 |
| 310,34 |
| 340 109 |
| 204,02 |
| 223 594 |
| 2025 |
|---|
| 109 593 |
| - |
| 226 661 |
| 193 236 |
| - |
| 204,02 |
| 176,32 |
| 1 588 989 |
| 36 047 |
| 1 328 490 |
| 296 546 |
| 2,38 |
| 0,02 |
| 310,34 |
| 340 109 |
| 204,02 |
| 223 594 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
109 593 €-5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
226 661 €2 288 % *
Grynasis pelnas (€)
193 236 €3 006 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
204,02 %15 356,06 % *
Grynasis pelningumas (%)
176,32 %3 145,25 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 588 989 €14 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
36 047 €98 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 328 490 €-1 % *
Trumpalaikis turtas (€)
296 546 €367 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
2,38 510,26 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,02 100,00 % *
EBITDA marža (%)
310,34 %202,00 % *
EBITDA (€)
340 109 €188 % *
EBIT marža (%)
204,02 %15 356,06 % *
EBIT (€)
223 594 €14 600 % *
