UAB "Vlamilė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 403 107 |
| 57 587 |
| 23 478 |
| 19 956 |
| 2 851 |
| 7,50 |
| 4,95 |
| 294 150 |
| 72 702 |
| 106 148 |
| 260 704 |
| 0,47 |
| 0,25 |
| - |
| - |
| 5,82 |
| 23 478 |
| 2024 |
|---|
| 373 977 |
| 51 869 |
| 15 054 |
| 12 796 |
| 1 775 |
| 5,44 |
| 3,42 |
| 303 747 |
| 71 858 |
| 112 148 |
| 263 457 |
| 0,51 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| 4,03 |
| 15 054 |
| 2025 |
|---|
| 318 951 |
| 47 112 |
| 5 620 |
| 4 721 |
| 697 |
| 4,05 |
| 1,48 |
| 308 765 |
| 122 749 |
| 239 063 |
| 192 451 |
| 0,22 |
| 0,40 |
| - |
| - |
| 1,76 |
| 5 620 |
| 2025 |
|---|
| 318 951 |
| 47 112 |
| 5 620 |
| 4 721 |
| 697 |
| 4,05 |
| 1,48 |
| 308 765 |
| 122 749 |
| 239 063 |
| 192 451 |
| 0,22 |
| 0,40 |
| - |
| - |
| 1,76 |
| 5 620 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
318 951 €-15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
47 112 €-9 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
5 620 €-63 % *
Grynasis pelnas (€)
4 721 €-63 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
697 €-61 % *
Bendras pelningumas (%)
4,05 %-25,55 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,48 %-56,73 % *
Nuosavas kapitalas (€)
308 765 €2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
122 749 €71 % *
Ilgalaikis turtas (€)
239 063 €113 % *
Trumpalaikis turtas (€)
192 451 €-27 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,22 -56,86 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,40 66,67 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,76 %-56,33 % *
EBIT (€)
5 620 €-63 % *
