UAB "VRS Production"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2011-08-17Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURVeiklos sritis
Reklamos agentūrų veikla (73.11.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
1* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
189 170 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
3
SąsajosIšsamus monitoringas
12
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
635
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "VRS Production" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 297 963 |
| 297 963 |
| 16 107 |
| 15 297 |
| 15 297 |
| 11,54 |
| 5,13 |
| 150 507 |
| 44 329 |
| 1 703 |
| 207 754 |
| 2024 |
|---|
| 266 147 |
| 266 147 |
| 69 079 |
| 65 547 |
| 65 547 |
| 47,32 |
| 24,63 |
| 216 054 |
| 14 796 |
| 91 |
| 230 698 |
| 2025 |
|---|
| 189 170 |
| 189 170 |
| 18 219 |
| 17 071 |
| 17 071 |
| 15,85 |
| 9,02 |
| 233 125 |
| 13 468 |
| 3 841 |
| 242 675 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 189 170 |
| 189 170 |
| 18 219 |
| 17 071 |
| 17 071 |
| 15,85 |
| 9,02 |
| 233 125 |
| 13 468 |
| 3 841 |
| 242 675 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
189 170 €-29 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
189 170 €-29 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
18 219 €-74 % *
Grynasis pelnas (€)
17 071 €-74 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
17 071 €-74 % *
Bendras pelningumas (%)
15,85 %-66,50 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,02 %-63,38 % *
Nuosavas kapitalas (€)
233 125 €8 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
13 468 €-9 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 841 €4 121 % *
Trumpalaikis turtas (€)
242 675 €5 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Reklamos agentūrų veiklaComp. code:
302653832Reg. date:
2011-08-09Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Reklamos agentūrų veiklaComp. code:
302663303Reg. date:
2011-09-05Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Reklamos agentūrų veiklaComp. code:
302655267Reg. date:
2011-08-11Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Reklamos agentūrų veiklaComp. code:
302651728Reg. date:
2011-08-01Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Reklamos agentūrų veiklaComp. code:
302651233Reg. date:
2011-07-28Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
3Aprašymas
Apie UAB "VRS Production"
UAB "VRS Production" buvo įkurta 2011-08-17. Pagrindinė įmonės veikla – Reklamos agentūrų veikla (73.11.00 - EVRK 2.1), 73.11.00. Bendrovė valdoma 4 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "VRS Production" pardavimo pajamos buvo 189 170 EUR, grynasis pelnas 17 071 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 1. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Kaminkelio g. 32-5, LT-02182.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų kūryba ir gamyba, garso įrašymo ir muzikos įrašų leidybos veikla; reklamos agentūrų veikla; reklamos paslaugų žiniasklaidoje veikla; gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba, teikiant įvairias kitas paslaugas bei vykdant kitų rūšių ūkinę-komercinę veiklą, kurios nedraudžia Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti teisės aktai
Visi duomenys apie UAB "VRS Production" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "VRS Production" veikla?
UAB "VRS Production" veikla yra: reklamos agentūrų veikla (73.11.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "VRS Production" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "VRS Production" pajamos buvo 189 170 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "VRS Production" įmonės vadovas?
UAB "VRS Production" įmonės vadovas yra Luiza Ivanauskaitė (Direktorė).
Kokie yra UAB "VRS Production" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 302656725
PVM mokėtojo kodas: LT100011732813
Registracijos adresas: Vilnius, Kaminkelio g. 32-5, LT-02182
Koks yra UAB "VRS Production" įmonės kodas?
UAB "VRS Production" įmonės kodas yra 302656725.
Ar UAB "VRS Production" yra patikima įmonė?
UAB "VRS Production" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "VRS Production"?
UAB "VRS Production" turi 1 darbuotoją (2026-05-14).
Koks yra UAB "VRS Production" registracijos adresas?
UAB "VRS Production" registracijos adresas yra Vilnius, Kaminkelio g. 32-5, LT-02182.
Ar UAB "VRS Production" turi skolų?
UAB "VRS Production" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

