UAB "VRS RAPIDO" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 241 931 |
| 26 941 |
| 4 688 |
| 3 985 |
| 444 |
| 99,90 |
| 1,65 |
| 51 672 |
| 150 693 |
| 77 863 |
| 124 502 |
| -0,11 |
| 2,92 |
| - |
| - |
| 1,94 |
| 4 688 |
| 2023 |
|---|
| 236 961 |
| 27 977 |
| 12 632 |
| 10 737 |
| 1 268 |
| 99,51 |
| 4,53 |
| 62 409 |
| 104 648 |
| 63 612 |
| 103 445 |
| -0,01 |
| 1,68 |
| - |
| - |
| 5,33 |
| 12 632 |
| 2024 |
|---|
| 257 072 |
| 29 447 |
| 29 662 |
| 25 212 |
| 2 888 |
| 98,88 |
| 9,81 |
| 87 622 |
| 107 751 |
| 74 599 |
| 120 774 |
| 0,05 |
| 1,23 |
| - |
| - |
| 11,54 |
| 29 662 |
| 2024 |
|---|
| 257 072 |
| 29 447 |
| 29 662 |
| 25 212 |
| 2 888 |
| 98,88 |
| 9,81 |
| 87 622 |
| 107 751 |
| 74 599 |
| 120 774 |
| 0,05 |
| 1,23 |
| - |
| - |
| 11,54 |
| 29 662 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
257 072 €8 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
29 447 €5 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
29 662 €135 % *
Grynasis pelnas (€)
25 212 €135 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 888 €128 % *
Bendras pelningumas (%)
98,88 %-0,63 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,81 %116,56 % *
Nuosavas kapitalas (€)
87 622 €40 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
107 751 €3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
74 599 €17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
120 774 €17 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,05 600,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,23 -26,79 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
11,54 %116,51 % *
EBIT (€)
29 662 €135 % *
