UAB "Vytas ir Ko" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 2 115 048 |
| 528 762 |
| 283 958 |
| 270 986 |
| 67 747 |
| 25,06 |
| 12,81 |
| 1 454 012 |
| 505 336 |
| 167 452 |
| 1 788 669 |
| 0,78 |
| 0,35 |
| - |
| - |
| 13,69 |
| 289 506 |
| 2023 |
|---|
| 3 062 984 |
| 765 746 |
| 334 638 |
| 296 029 |
| 74 007 |
| 18,11 |
| 9,66 |
| 1 750 041 |
| 369 370 |
| 136 916 |
| 1 980 069 |
| 0,59 |
| 0,21 |
| - |
| - |
| 11,16 |
| 341 723 |
| 2024 |
|---|
| 2 943 245 |
| 863 122 |
| 233 077 |
| 195 976 |
| 57 471 |
| 17,65 |
| 6,66 |
| 1 946 018 |
| 104 087 |
| 110 543 |
| 1 933 774 |
| 0,63 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 7,98 |
| 235 011 |
| 2024 |
|---|
| 2 943 245 |
| 863 122 |
| 233 077 |
| 195 976 |
| 57 471 |
| 17,65 |
| 6,66 |
| 1 946 018 |
| 104 087 |
| 110 543 |
| 1 933 774 |
| 0,63 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 7,98 |
| 235 011 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
2 943 245 €-4 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
863 122 €13 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
233 077 €-30 % *
Grynasis pelnas (€)
195 976 €-34 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
57 471 €-22 % *
Bendras pelningumas (%)
17,65 %-2,54 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,66 %-31,06 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 946 018 €11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
104 087 €-72 % *
Ilgalaikis turtas (€)
110 543 €-19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
1 933 774 €-2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,63 6,78 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,05 -76,19 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
7,98 %-28,49 % *
EBIT (€)
235 011 €-31 % *
