UAB "Wine & Spirits Logistic LT" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 118 398 |
| 118 398 |
| 118 398 |
| - |
| - |
| 23 838 |
| 8 380 |
| 335 |
| 31 735 |
| - |
| 0,35 |
| - |
| - |
| - |
| 130 951 |
| 2024 |
|---|
| 129 332 |
| 129 332 |
| 303 016 |
| 300 913 |
| 300 913 |
| 16,37 |
| 232,67 |
| 324 751 |
| 1 840 |
| 335 |
| 326 062 |
| 2,51 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| 230,21 |
| 297 741 |
| 2025 |
|---|
| 162 923 |
| 162 923 |
| 45 095 |
| 42 345 |
| 42 345 |
| 37,83 |
| 25,99 |
| 38 498 |
| 18 128 |
| 1 966 |
| 54 529 |
| 0,22 |
| 0,47 |
| - |
| - |
| 29,09 |
| 47 388 |
| 2025 |
|---|
| 162 923 |
| 162 923 |
| 45 095 |
| 42 345 |
| 42 345 |
| 37,83 |
| 25,99 |
| 38 498 |
| 18 128 |
| 1 966 |
| 54 529 |
| 0,22 |
| 0,47 |
| - |
| - |
| 29,09 |
| 47 388 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
162 923 €26 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
162 923 €26 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
45 095 €-85 % *
Grynasis pelnas (€)
42 345 €-86 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
42 345 €-86 % *
Bendras pelningumas (%)
37,83 %131,09 % *
Grynasis pelningumas (%)
25,99 %-88,83 % *
Nuosavas kapitalas (€)
38 498 €-88 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 128 €885 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 966 €487 % *
Trumpalaikis turtas (€)
54 529 €-83 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,22 -91,24 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,47 4 600,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
29,09 %-87,36 % *
EBIT (€)
47 388 €-84 % *
